Dell Baterie 3-cell 39W HR LI-ON pro Latitude E7250

Dell 3-článková 39W HR LI-ON batéria pre Latitude E7250

A-451-BBOF
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
163,63 €
S DPH
136,36 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell 3-článková 39W HR LI-ON batéria pre Latitude E7250

Dell 3-článková 39W HR LI-ON batéria pre Latitude E7250

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj notebook touto 3-článkovou lítium-iónovou batériou Dell™. Batéria s kapacitou až 39 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju používate v prenosnom počítači Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Kompatibilita
* Model: Dell Latitude E7250

Funkcie:
* Kapacita: 39 W/HR
* Počet článkov: 3
* Typ: Li-ion
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania