Dell Baterie 4-cell 45W HR LI-ON pro Latitude NB
Dell Baterie 4-cell 45W HR LI-ON pro Latitude NB
Dell Baterie 4-cell 45W HR LI-ON pro Latitude NB
Dell Baterie 4-cell 45W HR LI-ON pro Latitude NB

4-článková batéria Dell 45W HR LI-ON pre Latitude NB

A-451-BCJH
Na sklade
160,46 €
S DPH
133,72 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
4-článková batéria Dell 45W HR LI-ON pre Latitude NB

4-článková batéria Dell 45W HR LI-ON pre Latitude NB

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Vlastnosti
- Kapacita 45 Wh
- Spoľahlivý zdroj energie pre výkon, ktorý potrebujete

Prehľad
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj notebook pomocou tejto 4-článkovej lítium-iónovej batérie Dell™. Batéria s kapacitou až 45 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju používate v prenosnom počítači Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Kvalita
- Certifikované komponenty Dell prechádzajú prísnym testovaním kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečila kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
- Priebežný proces kvalifikácie zabezpečuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických funkcií v počítačoch Dell
- Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér počítača

Technická podpora
- Na všetky otázky týkajúce sa aktualizácie certifikovaných dielov Dell vám odpovie náš skúsený personál technickej podpory
- Spoločnosť Dell nepodporuje diely zakúpené z iných zdrojov

Pred objednaním skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s originálnym článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na vrátenie batérie.

Kompatibilita
Inspiron 5390
Inspiron 5391
Inspiron 7390 2N1
Inspiron 7391 2N1
Inspiron 7490
Latitude 3301
Vostro 5390
Vostro 5391
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania