Dell Baterie 4-cell 46W HR LI-ION pro XPS 9365

Dell 4-článková 46W HR LI-ION batéria pre XPS 9365

A-451-BBXR
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
139,17 €
S DPH
115,98 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell 4-článková 46W HR LI-ION batéria pre XPS 9365

Dell 4-článková 46W HR LI-ION batéria pre XPS 9365

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Vlastnosti
- Kapacita 46 Wh
- Spoľahlivý zdroj energie pre výkon, ktorý potrebujete

Kompatibilita
Pred objednaním skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s originálnym článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na vrátenie batérie.
Dell XPS 9365

Prehľad
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj prenosný počítač pomocou tejto 4-článkovej lítium-iónovej batérie Dell™. Batéria s kapacitou až 46 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju použijete v notebooku Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Kvalita
- Certifikované komponenty Dell prechádzajú prísnym testovaním kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečila kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
- Priebežný kvalifikačný proces zabezpečuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických funkcií v
počítačoch Dell
- Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér počítača.


Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania