Dell Baterie 4-cell 58W HR LI-ON pro Latitude 14 Rugged

4-článková batéria Dell 58W HR LI-ON pre Latitude 14 Rugged

A-451-BBJJ
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
158,70 €
S DPH
132,25 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj notebook touto 4-článkovou lítium-iónovou batériou Dell™. Batéria s kapacitou až 58 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju používate v prenosnom počítači Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Funkcie
- Kapacita 58 Wh
- spoľahlivý zdroj energie pre výkon, ktorý potrebujete

Kvalitný
- Certifikované komponenty Dell prechádzajú prísnym testovaním kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečila kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
- Priebežný proces kvalifikácie zabezpečuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických funkcií v počítačoch
Dell
- Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér počítača

Technická podpora
- Akékoľvek otázky týkajúce sa aktualizácie na certifikované diely Dell vám zodpovie náš skúsený personál technickej podpory
- Spoločnosť Dell nepodporuje diely zakúpené z iných zdrojov

Kompatibilita
Pred prípadnou objednávkou skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s pôvodným článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na vrátenie batérie.
* Dell Latitude 12 (7204)
* Dell Latitude 14 (7404)
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania