Dell Baterie 6-cell 92W HR LI-ON pro Precision

Dell Baterie 6-cell 92W HR LI-ON pro Precision

A-451-BBXY
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
158,22 €
S DPH
131,85 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell Baterie 6-cell 92W HR LI-ON pro Precision

Dell Baterie 6-cell 92W HR LI-ON pro Precision

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Vlastnosti
- Kapacita 92 Wh
- Spoľahlivé napájanie pre požadovaný výkon

Alternatívne PN
Y6KM7, 45HHN, N5YH9

Pred objednaním skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s originálnym článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na vrátenie batérie.

Kompatibilita
Latitude 5580
Latitude 5591
Precision 3520
Precision 3530

Prehľad
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj prenosný počítač pomocou tejto 6-článkovej lítium-iónovej batérie Dell™. Batéria s kapacitou až 92 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju používate v prenosnom počítači Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Kvalita
- Certifikované komponenty Dell prechádzajú prísnym testovaním kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečila kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
- Priebežný proces kvalifikácie zabezpečuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických funkcií v počítačoch
Dell
- Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér svojho počítača

Technická podpora
- Na všetky otázky týkajúce sa aktualizácie certifikovaných dielov Dell vám odpovie náš skúsený personál technickej podpory
- Spoločnosť Dell nepodporuje diely zakúpené z iných zdrojov

POZNÁMKA:
Táto batéria je kompatibilná len so systémami Precision 3520 a 3530, ktoré používajú pamäťovú jednotku M.2 ssd.
Táto batéria je kompatibilná so systémami Latitude 5580 / 5591, ktoré používajú procesor typu H a úložnú jednotku M.2 ssd.
Táto batéria NIE JE kompatibilná so systémami, ktoré používajú 2,5" úložnú jednotku.
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania