DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude
DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude
DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude
DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude

DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude

A-451-BCJI
Na sklade
180,05 €
S DPH
150,04 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude

DELL Baterie 6-cell 97W HR LI-ON pro Latitude

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Vlastnosti
- Kapacita 97 Wh
- Spoľahlivé napájanie pre potrebný výkon

Alternatívne PN
1WJT0, D191G, 1FXDH

Pred prípadným objednaním skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s pôvodným článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na možnosť vrátenia batérie.

Kompatibilita
Latitude 5501 (bez 2,5" HDD)
Latitude 5401
Latitude 5511
Precision M3541 (bez 2,5" HDD)

Táto batéria je kompatibilná LEN so systémami 5501 a 3541, ktoré majú iba úložný disk M.2 SSD. Táto batéria NIE JE kompatibilná so systémami s 2,5" úložnou jednotkou.

Prehľad
Stále cestujete? Už si nemusíte robiť starosti s obmedzenou výdržou batérií! Svoj notebook môžete napájať touto 6-článkovou lítium-iónovou batériou Dell™. Vďaka kapacite až 97 Wh vám batéria umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách aj na dovolenke. Táto batéria vám poskytne nepretržité a spoľahlivé napájanie, ktoré potrebujete pre čo najlepšie využívanie notebooku. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú tak častú výmenu. Tento produkt bol testovaný a overený v laboratóriách Dell. Ak ho použijete v notebooku Dell, vzťahuje sa naň technická podpora spoločnosti Dell.

Kvalita
- Certifikované súčasti Dell podstupujú prísne skúšky kvalifikovanými technikmi, aby bola zaistená ich kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
- Neustály proces kvalifikácie zaisťuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických prvkov v
počítačoch Dell
- Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér počítača

Technická podpora
- Na akékoľvek otázky k upgradu certifikovaných súčastí Dell vám odpovedia skúsení pracovníci našej technickej podpory
- Spoločnosť Dell nepodporuje súčasti zakúpené z iných zdrojov

Batérie - články
6 článků
Typ batérie
Li-Ion (Lithium-iontová)
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania