Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)
Dell Batoh Essential Backpack 15 (ES1520P)

Batoh Dell Essential 15 (ES1520P)

A-460-BCTJ
Na sklade
18,84 €
S DPH
15,70 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Batoh Dell Essential 15 (ES1520P)

Batoh Dell Essential 15 (ES1520P)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
technické špecifikácie
Typ výrobku: batoh na notebook
Farba: čierna reflexná potlač s vypuklou textúrou
Kompatibilita s notebookmi: Vhodný pre väčšinu notebookov s veľkosťou obrazovky do 15,6" (maximálna veľkosť notebooku: 38 x 26 x 2,5 cm)
Funkcie: Držiak na fľašu na vodu, vodotesný, predné vrecko na zips, reflexné prvky, penou vystlaná priehradka na notebook
Popruh na prenášanie: Ručné držadlo, ramenné popruhy
Ďalšie priehradky: Dáždnik, fľaša, vonkajšie bočné vrecko
Typ uzatvárania: Zip
Objem: 20 litrov
Rozmery: 31 cm x 14 cm x 43 cm
Hmotnosť:


Batoh Dell Essential Backpack 15 (ES1520P) vyniká pri slabom osvetlení a jasne svieti, keď naň dopadá priame svetlo, napríklad reflektory automobilov, vďaka čomu vás ostatní lepšie vidia pri prechádzaní rušnými ulicami.

Ľahký, ale priestranný pre vaše potreby
Dobrá kapacita na uloženie notebooku a všetkého, čo potrebujete na celý deň. Telefón môžete mať v prednom vrecku na zips, fľašu s vodou a dáždnik vo vonkajších bočných vreckách na dosah.

Chráňte to najdôležitejšie
Chráňte svoj notebook a ďalšie potrebné veci pomocou batohu Dell Essential Backpack 15 (ES1520P), ktorý má vodeodolný vonkajší plášť so špeciálnym polstrovaným puzdrom na notebook. Je navrhnutý so zipsami, ktoré sa dajú skryť pod ramenný popruh, čím sa zabráni neželanej pozornosti.

Pohodlné nosenie
Keď vyrazíte von, chyťte ľahký batoh za polstrovanú hornú rukoväť a vyrazte na cestu. Preveste si batoh cez plecia a majte voľné ruky. Vďaka zadnému panelu zo vzdušnej sieťoviny a polstrovaným ramenným popruhom zostáva batoh Dell Essential Backpack 15 (ES1520P) pohodlný a chladný.

Vhodný pre väčšinu notebookov do veľkosti 15"
Batoh Dell Essential Backpack 15 (ES1520P) je vhodný pre väčšinu notebookov Dell do veľkosti 15"
Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá
Čierna
Min. veľkosť vrecka (")
14
Maximálna veľkosť vrecka (")
15
Taška pre 14" ntb
Áno
15" taška ntb
Áno
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania