Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"

Dell batoh Essential Backpack do 15,6"

Dell batoh Essential Backpack do 15,6"

460-BBYU
NEDOSTUPNÉ
35,99 €
S DPH
29,99 € bez DPH

*Opýtať sa na produkt
Dell batoh Essential Backpack do 15,6"

Dell batoh Essential Backpack do 15,6"

Dell batoh Essential Backpack do 15,6"

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Vlastnosti
Typ výrobku: Batoh pre notebook
Farba: Čierna, modré akcenty
Rozmery (Š x V x H): 13,4 x 5,9 x 17,7 in
Hmotnosť: 21,9 oz
Kompatibilita s notebookom: 15,6 "
Vlastnosti: Zip, odolný proti poveternostným vplyvom, držiak na fľašu s vodou, predné vrecko na zips
Prenosný remienok: Ručné držadlo, ramenné popruhy

Chráňte svoj notebook, tablet a príslušenstvo
S batohom Dell Essential 15 môžete notebook, tablet a príslušenstvo bezpečne prenášať. Váš laptop bude chránený na cestách v polstrovanom obale notebooku vo veľkom úložnom priestore.

Veľká odkladacia priehradka pre súbory a náležitosti
Veľký úložný priestor ponúka priestor pre tablety, súbory, dokumenty a ďalšie potreby. Veľký priestor má tiež menšie vnútorné vrecká, ktoré vám pomôžu aby drobnejšie predmety boli organizované a dobre chránené.

Efektívne navrhnuté a postavené pre pohodlie
Dell Essential Backpack 15 bol navrhnutý so zjednodušeným profilom a polstrovaným zadným panelom so vzdušnou sieťovinou, ktorá dodáva pohodlie pri nosení. Polstrované ramenné popruhy so vzduchom sú tiež ľahko nastaviteľné pre pohodlné nosenie.

Odolné proti poveternostným vplyvom
Ľahké materiály obsahujú vysokou hustotou niťou, ktorá zodpovedá dennom nárokom každodenného dochádzania. Materiály sú tiež navrhnuté tak, aby boli odolné voči poveternostným vplyvom a poskytujú ďalšiu vrstvu ochrany vášho notebooku a príslušenstva.

Predné a horné vrecká pre rýchly prístup
Rýchloupínacie vrecko na prednej strane batohu udržuje kľúče, mobilný telefón alebo peňaženku na dosah ruky, zatiaľ čo vonkajšie predné vrecko umožňuje ukladanie ďalších bežných doplnkov.

Externé držiaky fliaš na vodu
S držiaky na vodnej fľašu na vonkajšej strane, balenie pomáha udržiavať tekutiny mimo citlivú elektroniku a dôležité súbory vo vnútri batohu.

Vhodná pre väčšinu notebookov až do 15,6 "
Essential Backpack je vhodný pre väčšinu notebookov s displejom až 15,6 palcov.

Obsah balenia
Batoh Dell Essential 15
Veľkosť displeja:
Stredná - 14" až 15,6"
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania