Batohy na notebooky

  DELL batoh Professional Backpack do 17" Zväčšiť

  DELL batoh Professional Backpack do 17"

  DELL DELL

  460-BCFG

  Nové

  DELL batoh Professional Backpack do 17"

  Viac detailov

  74,99 €

  s DPH
  62,49 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 7 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 7 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,35 €.

  Technické údaje

  Profesionálny batoh Dell 17 umožňuje pri cestách mimo kanceláriu bezpečne uložiť 17 "notebook a tablet do vyhradeného plyšového oddielu na notebook a vrecká na tablet. Rad úložných oddielov slúži k ochrane a usporiadanie každodenných kancelárskych potrieb. Vodeodolné materiály s vysokou odolnosťou voči opotrebeniu ochráni notebook is príslušenstvom pred vplyvom počasia, zatiaľ čo reflexné prvky na brašni poskytujú lepšiu viditeľnosť v čase dochádzanie do práce a návrate domov, kedy býva menej svetla. Batoh môžete prenášať tromi pohodlnými spôsobmi: pomocou polstrované rukoväte, nastaviteľných polstrovaných ramenných popruhov alebo prvku pre upevnenie ku kufríku na kolieskach. pomocou prenosné nabíjačky batérií (predáva sa samostatne) môžete aj nabíjať notebook priamo v brašni za pohybe. nabíjačku možno elegantne schovať do vyhradenej vrecká na batériu za použitia otvoru na kábel.

  Batoh s tromi oddielmi ponúka ochranu a niekoľko vreciek pre pracovné aj iné potreby.

  Štýlová ochrana notebooku a kancelárskych nevyhnutnosťou na cestách
  Profesionálny batoh Dell 17 ochráni na cestách notebook, tablet a všetky kancelárske nevyhnutnosti. Váš 17 "notebook a tablet budú vo vyhradenom plyšovom oddielu na notebook a vrecku na tablet vždy v bezpečí.

  Ľahký a pohodlný ruksak na prenášanie nevyhnutnosťou troma spôsobmi
  Tento štýlový batoh možno pohodlne prenášať vďaka polstrovanému zadnému panelu s priedušnou sieťovinou a nastaviteľnými ramennými popruhmi. A keď je potrebné rýchlo vyraziť, tento ľahký batoh môžete tiež uchopiť za polstrovanú rukoväť. Na dlhších cestách môžete batoh upevniť k batožine s kolieskami za použitia prvku pre upevnenie ku kufríku na kolieskach.

  Materiály odolné proti poveternostným vplyvom chráni pred poškodením
  Batoh je vyrobený z vodeodolného balistického nylonového materiálu, ktorý ochráni všetky kancelárske nevyhnutnosti a elektroniku pred živlami. Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť v čase dochádzanie do práce a návrate domov, kedy býva menej svetla.

  Ľahký prístup ku všetkým kancelárskym nevyhnutnostiam
  Nadštandardné panel organizéra umožňuje uložiť všetky vaše každodenné nevyhnutnosti tak, aby boli ľahko dostupné, zatiaľ čo ľahko uchopiteľné jazdca zipsu ponúkajú rýchly prístup ku všetkému potrebnému. Využite veľký úložný priestor s tromi oddielmi, ktorý pojme všetky vaše kancelárske nevyhnutnosti.

  Nabíjajte notebook na cestách
  Pomocou prenosné nabíjačky batérií (predáva sa samostatne) môžete aj nabíjať notebook priamo v brašni za pohybe. Nabíjačku možno elegantne schovať do vyhradenej vrecká na batériu za použitia otvoru na kábel.

  Vhodný pre 17 "notebooky
  Profesionálny batoh Dell 17 je vhodný pre bezpečné uloženie notebooku Dell do veľkosti 17 ", nech už vás pracovné povinnosti zavedú kamkoľvek.

  Obsah balenia
  Profesionálny batoh Dell 17

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Veľký - 16" a viac
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.