Batohy na notebooky

  Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6" Zväčšiť

  Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

  DELL DELL

  460-BCDH

  Nové

  Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

  Viac detailov

  42,00 €

  s DPH
  35,00 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 4 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 4 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.

  Technické údaje

  Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér v priestrannom batohu Dell Pursuit Backpack 15 vybavenom lisovanú prednej škrupinou z materiálu EVA a interiérom s penovým polstrovaním. Batoh Pursuit, vyrobený z trvanlivých materiálov odolných voči poveternostným podmienkam, uchová notebook s príslušenstvom v bezpečí aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Užívajte si skvelé pohodlie vďaka polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny a nastaviteľným popruhom z priedušnej sieťoviny. Udržujte si prehľad vďaka hlavnému oddielu na zips, rade odkladacích vreciek a vyhradenému obalu na notebook, ktoré všetky umožňujú ľahký prístup k všetkým potrebným hernému vybavenia.  

  Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér

  Udržujte svoj herný hardvér v bezpečí v batohu Dell Pursuit Backpack 15. Vďaka pevné predné lisované panve z materiálu EVA a interiéru s penovým polstrovaním budú váš notebook aj príslušenstvo v bezpečí pred poveternostnými vplyvmi, aj keď ste na cestách.  

  Užite si skvelé pohodlie vďaka materiálom z priedušnej sieťoviny

  Ochladzujte sa vďaka šípovité konštrukcii vzduchových kanálov a polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny. Užívajte si pohodlie ponúkané nastaviteľnými popruhmi, ktoré pomáhajú rozložiť hmotnosť herného hardvéru tak, aby ste ho mohli ľahko prenášať.  

  Trvanlivé materiály odolné voči poveternostným podmienkam bezpečne ochráni váš hardvér

  Robustné materiály odolné voči vode ochráni váš hardvér pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami vďaka vysoko trvanlivé tkanine 900D a základnému potahovanému materiálu 1680D. Spodná časť batohu ukrýva ľahko použiteľnú pláštenku, ktorá zlepšuje ochranu v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Batoh vám tiež vďaka reflexným prvkom zaistí bezpečie za zníženej viditeľnosti.  

  Funkčný dizajn pre ľahký prístup a usporiadanie

  Udržujte si prehľad o notebooku aj príslušenstvo vďaka vyhradenému obale na notebook. Herná výbavu môžete ľahko a efektívne usporiadať vďaka hlavnému oddielu na zips a rade odkladacích vreciek. Prístup k potrebným zariadeniam umožňujú jazdca zipsov s očkami na prst, ktoré uľahčujú otváranie i zatváranie.  

  Kompatibilita

  Batoh Pursuit je vhodný pre väčšinu notebookov Dell do 15 palcov  

  Obsah balenia

  Dell Pursuit Backpack 15

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Stredný - 14" až 15,6"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.