Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"
Dell AC adaptér 45W USB-C
Dell AC adaptér 45W USB-C
Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"
Dell AC adaptér 45W USB-C
Dell AC adaptér 45W USB-C

Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

460-BCDH
*Opýtať sa na produkt
Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

Dell batoh Pursuit Backpack pre notebooky do 15,6"

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér v priestrannom batohu Dell Pursuit Backpack 15 vybavenom lisovanú prednej škrupinou z materiálu EVA a interiérom s penovým polstrovaním. Batoh Pursuit, vyrobený z trvanlivých materiálov odolných voči poveternostným podmienkam, uchová notebook s príslušenstvom v bezpečí aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Užívajte si skvelé pohodlie vďaka polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny a nastaviteľným popruhom z priedušnej sieťoviny. Udržujte si prehľad vďaka hlavnému oddielu na zips, rade odkladacích vreciek a vyhradenému obalu na notebook, ktoré všetky umožňujú ľahký prístup k všetkým potrebným hernému vybavenia.  

Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér

Udržujte svoj herný hardvér v bezpečí v batohu Dell Pursuit Backpack 15. Vďaka pevné predné lisované panve z materiálu EVA a interiéru s penovým polstrovaním budú váš notebook aj príslušenstvo v bezpečí pred poveternostnými vplyvmi, aj keď ste na cestách.  

Užite si skvelé pohodlie vďaka materiálom z priedušnej sieťoviny

Ochladzujte sa vďaka šípovité konštrukcii vzduchových kanálov a polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny. Užívajte si pohodlie ponúkané nastaviteľnými popruhmi, ktoré pomáhajú rozložiť hmotnosť herného hardvéru tak, aby ste ho mohli ľahko prenášať.  

Trvanlivé materiály odolné voči poveternostným podmienkam bezpečne ochráni váš hardvér

Robustné materiály odolné voči vode ochráni váš hardvér pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami vďaka vysoko trvanlivé tkanine 900D a základnému potahovanému materiálu 1680D. Spodná časť batohu ukrýva ľahko použiteľnú pláštenku, ktorá zlepšuje ochranu v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Batoh vám tiež vďaka reflexným prvkom zaistí bezpečie za zníženej viditeľnosti.  

Funkčný dizajn pre ľahký prístup a usporiadanie

Udržujte si prehľad o notebooku aj príslušenstvo vďaka vyhradenému obale na notebook. Herná výbavu môžete ľahko a efektívne usporiadať vďaka hlavnému oddielu na zips a rade odkladacích vreciek. Prístup k potrebným zariadeniam umožňujú jazdca zipsov s očkami na prst, ktoré uľahčujú otváranie i zatváranie.  

Kompatibilita

Batoh Pursuit je vhodný pre väčšinu notebookov Dell do 15 palcov  

Obsah balenia

Dell Pursuit Backpack 15

Veľkosť displeja:
Stredná - 14" až 15,6"
Napájací výkon (W)
45 W
Napájací konektor
USB - C
Počet konektorov
1
Kábel na napájanie NTB
Áno
Sieťový kábel
Áno
Primárne miesto určenia
Pre vybrané produkty DELL
Univerzálna dokovacia stanica
Nie
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania