Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"

Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"

A-460-BBJP
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
47,55 €
S DPH
39,63 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Funkce a výhody
- Kompatibilita – výrobek je vhodný pro notebooky s uhlopříčkou 15 - 16” ·
- Ergonomika – zádové 3D polstrování ze vzdušné síťoviny, které pomůže zmírnit napětí; pohodlné neoprenové držadlo; nastavitelné upevňovací popruhy na obou stranách batohu ·
- Funkce a design – velké množství kapes pro maximální úložnou kapacitu (mobilní telefon, pera, studentské průkazky a obchodní vizitky...) a mnoho dalších! Skrytá zadní kapsa pro uložení vašich osobních potřeb; síťové kapsy pro volné uložení potřeb; dodáváme se snímatelným bederním upevňovacím páskem
- Shoda s REACH – Ano

Přehled
Batoh Campus na notebook je ideální pro studenty středních škol a univerzit, oslovuje též současné mobilní pracovníky s aktivním životním stylem a neformálním pracovním prostředím. Polstrovaná přihrádka na notebook je speciálně navržena tak, aby chránila notebooky se standardní uhlopříčkou 15 - 16 palců. Obsahuje velký úložný prostor: obzvláště velká úložná přihrádka se zipem a vnitřními kapsami včetně síťových kapes se zipy - perfektní pro uložení osobních věcí a vybavení k počítači.

Další vymoženosti jsou úchytky na pera a přihrádky na studentské průkazky či obchodní vizitky. A konečně pro vaše maximální pohodlí při nošení je zde zádové 3D polstrování ze vzdušné síťoviny, které pomůže zmírnit napětí a zátěž vašich zad.


Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá
Čierna
Min. veľkosť vrecka (")
15
Maximálna veľkosť vrecka (")
16
Materiál tašky
Kombinované materiály
Uzamykateľnosť tašky
Ne
Nie
Taška pre 14" ntb
Ne
Nie
Ochrana tašky proti nárazu
Polstrování
Vypchávky
Taška pre 7" ntb
Ne
Nie
Taška pre 9" ntb
Ne
Nie
Taška pre 10" ntb
Ne
Nie
Taška pre 11" ntb
Ne
Nie
Taška na 12" ntb
Ne
Nie
Taška pre 13" ntb
Ne
Nie
15" taška ntb
Áno
Taška pre 16" ntb
Áno
Taška pre 17" ntb
Ne
Nie
Taška pre 18" ntb
Ne
Nie
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania