Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16"

Batoh na notebook Dell Targus Campus 15-16"

A-460-BBJP
Na sklade
44,85 €
S DPH
37,38 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 
Vlastnosti a výhody
- Kompatibilita - výrobok je vhodný pre 15-16" notebooky -
- Ergonómia - 3D polstrovanie chrbta zo vzdušnej sieťoviny, ktoré pomáha zmierniť napätie; pohodlná neoprénová rukoväť; nastaviteľné upevňovacie popruhy na oboch stranách batohu -
- Vlastnosti a dizajn - množstvo vreciek pre maximálnu úložnú kapacitu (mobilný telefón, perá, študentské preukazy a vizitky...) a oveľa viac! Skryté zadné vrecko na uloženie osobných vecí; sieťované vrecká na voľné uloženie pomôcok; dodáva sa s odnímateľným popruhom na upevnenie v páse
- spĺňa požiadavky REACH - áno

Prehľad
Batoh na notebook Campus je ideálny pre študentov stredných a vysokých škôl, osloví aj dnešných mobilných pracovníkov s aktívnym životným štýlom a neformálnym pracovným prostredím. Polstrovaná priehradka na notebook je špeciálne navrhnutá na ochranu notebookov so štandardnou uhlopriečkou 15 - 16 palcov. Obsahuje dostatok úložného priestoru: mimoriadne veľký úložný priestor na zips s vnútornými vreckami vrátane sieťovaných vreciek so zipsami - ideálny na uloženie osobných vecí a počítačového príslušenstva.

Medzi ďalšie vybavenie patria držiaky na perá a priehradky na študentské preukazy alebo vizitky. A napokon, pre vaše maximálne pohodlie pri nosení je tu 3D vzduchové sieťované polstrovanie chrbta, ktoré pomáha zmierniť námahu a zaťaženie chrbta.


Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá
Čierna
Min. veľkosť vrecka (")
15
Maximálna veľkosť vrecka (")
16
Materiál tašky
Kombinované materiály
Uzamykateľnosť tašky
Ne
Nie
Taška pre 14" ntb
Ne
Nie
Ochrana tašky proti nárazu
Polstrování
Vypchávky
Taška pre 7" ntb
Ne
Nie
Taška pre 9" ntb
Ne
Nie
Taška pre 10" ntb
Ne
Nie
Taška pre 11" ntb
Ne
Nie
Taška na 12" ntb
Ne
Nie
Taška pre 13" ntb
Ne
Nie
15" taška ntb
Áno
Taška pre 16" ntb
Áno
Taška pre 17" ntb
Ne
Nie
Taška pre 18" ntb
Ne
Nie
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania