Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''

Batoh Dell Targus Drifter pre notebooky do 17''

A-460-BCKM
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
71,85 €
S DPH
59,88 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Batoh DELL Targus Drifter - 17"
Batoh na notebook Targus Drifter je mimoriadne pevný a odolný batoh navrhnutý na prenášanie a ochranu 17" notebooku s priestrannými priehradkami a množstvom vreciek na osobné veci. Polstrovaná priehradka na notebook udrží vaše zariadenie v bezpečí a oddelí ho od ostatných vecí. Rozšíriteľný hlavný priestor batohu obsahuje deliacu priehradku a ďalšie sieťované vrecko. Za vystuženou rukoväťou sa nachádza vrecko odolné proti poškriabaniu vhodné na uloženie krehkých predmetov, ako sú napríklad okuliare.

Batoh Targus Drifter je vyrobený z nepremokavého materiálu a má zipsy a vystuženú tvarovanú rukoväť. Veľkoryso polstrované ramenné popruhy poskytujú pohodlie pri prenášaní. Silné polstrovanie na zadnej strane batohu obsahuje veľkú priehradku so skrytým zipsom na strategickom mieste, ktorá poskytuje oporu v krížovej oblasti chrbta.

Vlastnosti a výhody
*Kompatibilita - výrobok je vhodný pre 17" notebooky
*Ergonómia - Vyrobený z odolného nylonového materiálu; spodná časť je nepremokavá; vzdušný sieťovaný zadný panel prináša pohodlie a chladenie; plne nastaviteľné polstrované prémiové popruhy; odolné kovové akcenty a jazdce zipsu.
*Vlastnosti a dizajn - veľký počet vreciek na zips; priehradka na dokumenty; závesná priehradka na umiestnenie notebooku; pevná drôtom vystužená rukoväť; obojstranné vrecká na fľašu s vodou a ďalšie
*Súlad s predpismi - Áno
Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá-šedá
Čierno-šedá
Taška pre 14" ntb
Ne
Nie
Taška pre 7" ntb
Ne
Nie
Taška pre 9" ntb
Ne
Nie
Taška pre 10" ntb
Ne
Nie
Taška pre 11" ntb
Ne
Nie
Taška na 12" ntb
Ne
Nie
Taška pre 13" ntb
Ne
Nie
15" taška ntb
Áno
Taška pre 16" ntb
Áno
Taška pre 17" ntb
Áno
Taška pre 18" ntb
Ne
Nie
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania