Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)
Dell Batoh tenký Premier 15 (PE1520PS)

Batoh Dell Premier 15 Slim (PE1520PS)

A-460-BCQM
Na sklade
66,21 €
S DPH
55,18 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 
Vlastnosti
Typ výrobku : Batoh na notebook
Farba: čierna s kovovým logom
Materiál výrobku : Polyester
Kompatibilita s notebookom: 15" (maximálna veľkosť notebooku: 38 cm x 26 cm x 2,5 cm)
Vlastnosti: Vodotesný, nárazuvzdorný, polstrované rukoväte, popruh na batožinu, priehradka na notebook s penovým polstrovaním
Popruh na prenášanie: Ručné držadlo, popruhy na batoh
Ďalšie priehradky: Nabíjačka batérií, predné vrecko
Rozmery (ŠxHxV): 30 cm x 12 cm x 43 cm
Objem: 15 litrov
Hmotnosť:

Prehľad
Cestujte naľahko a urobte pozitívny dojem s Dell Premier 15 (PE1520PS), tenkým, kompaktným batohom vyrobeným technológiou farbenia polyesteru Dell EcoLoop. Polstrovanie z peny EVA ponúka odolnosť proti nárazom a jednoduchý spôsob ochrany notebooku. Udržte svoj notebook a dôležité dokumenty v suchu aj v daždivom a búrlivom počasí s batohom, ktorý je vyrobený z odolného polyesteru s prvkami z čiernej kože a pokrytý vodotesným ochranným materiálom vyrobeným z recyklovaných čelných skiel automobilov. Ľahký batoh môžete prenášať pomocou mäkkej hornej rukoväte, prehodiť si ho cez plece a mať voľné ruky alebo ho pomocou popruhu na batožinu pripevniť ku kufru na kolieskach. Notebook môžete nabíjať na cestách vnútri batohu - stačí zasunúť kábel do vyhradeného vrecka na prenosnú nabíjačku (prenosná nabíjačka sa predáva samostatne).
Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá
Čierna
Min. veľkosť vrecka (")
14
Maximálna veľkosť vrecka (")
15,6
Materiál tašky
Polyester
Vodotesné vonkajšie vrecko
Vodotesné
Voděodolná
Taška pre 14" ntb
Áno
Ochrana tašky proti nárazu
Polstrování
Vypchávky
15" taška ntb
Áno
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania