Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15
Dell Batoh TIMBUK2 Authority 15

Batoh Dell TIMBUK2 Authority 15

A-460-BCKG
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
109,82 €
S DPH
91,52 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Vlastnosti
Typ výrobku : Batoh na notebook
Farba : čierna
Hmotnosť: 0,454 kg
Kompatibilita s notebookom: 15"

Navrhnutý na pohodlné prenášanie a ochranu všetkého príslušenstva, ktoré potrebujete k úspechu. Polstrované vrecko s rozšíreným zadným prístupom na zips chráni až 15" notebooky DELL. Vnútorné usporiadanie poskytuje výnimočnú ochranu a oddelenie komponentov DELL. Vďaka odolnej nylonovej úprave dna a mimoriadne mäkkým penovým popruhom patrí batoh Authority medzi špičkové batohy.

- Skryté bočné vrecko
- Bočné elastické vrecko na fľašu s vodou
- Odnímateľný hrudný popruh
- Spodné sťahovacie popruhy na zabezpečenie batohu a pripevnenie príslušenstva
- Rukoväť na jednoduché zdvíhanie
- Vnútorné vrecko na kľúče
- Mäkká pena s geometrickým vzorom na chrbte a vnútorných popruhoch pre bezkonkurenčné pohodlie
reflexná páska pod sťahovacími popruhmi
- šnúrka na nasunutie na rukoväť batožiny
- odolné nylonové telo + spodná strana s dodatočnou ochranou
- žiarivo farebná podšívka na jednoduché vyhľadávanie obsahu
- výšivka značky DELL a Timbuk2
Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá
Čierna
Min. veľkosť vrecka (")
14
Maximálna veľkosť vrecka (")
15,6
Materiál tašky
Nylon
Taška pre 14" ntb
Áno
Ochrana tašky proti nárazu
Polstrování
Vypchávky
15" taška ntb
Áno
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania