Myši

  DELL bezdrátová laserová myš WM527 Zväčšiť

  DELL bezdrátová laserová myš WM527

  DELL DELL

  570-AAPS

  Nové

  DELL bezdrátová laserová myš WM527

  Viac detailov

  53,00 €

  s DPH
  44,17 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 5 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 5 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,25 €.

  Technické údaje

  Bezdrôtová myš Dell Premier - WM527 zlepšia váš každodenný výkon a produktivitu. Má elegantný dizajn a zapadne prakticky na akékoľvek pracovisko. Vychutnajte si slobodu voľby bezdrôtového pripojenia Dell Universal Pairing alebo Bluetooth LE. Ergonomická myš je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a vyrobená z prvotriednych materiálov. Bezdrôtová myš ponúka dlhú výdrž batérie, nemusíte sa teda obávať, že sa pri každodennej činnosti rýchlo vybije.

  Zvýšenie každodenného výkonu a produktivity
  S bezdrôtovou myšou Dell Premier - WM527 môžete zvýšiť každodenné výkon. Laserová myš s rozlíšením 1 600 dpi ponúka jednoduché ovládanie prakticky na každom povrchu vrátane skla a veľmi lesklých povrchov.

  Vychutnajte si slobodu voľby bezdrôtového pripojenia
  Vďaka flexibilnému výberu bezdrôtového pripojenia môžete pomocou bezdrôtového pripojenia 2,4 GHz alebo pripojenie Bluetooth LE ľahko prepínať medzi troma zariadeniami - stolný počítač, notebook a mobilné zariadenia.

  Kompatibilné zariadenia je možné pripájať cez pripojenie Dell Universal Pairing a Bluetooth LE
  Miniatúrne adaptér (dongle) zabezpečí pripojenie myši a až celkom šiestich kompatibilných zariadení pomocou 2,4GHz bezdrôtového pripojenia Dell Universal Pairing (Dell.com/Pair). Stačí teda jediný adaptér pre kompatibilné zariadenie, nech ste pri stole alebo na cestách Pre zvýšenú produktivitu môžete súčasne spárovať až dve zariadenia kompatibilné s pripojením Bluetooth LE.

  Elegantný dizajn zvyšuje pohodlie i produktivitu
  Ergonomická myš vám umožní pohodlne pracovať po celý deň. Zaoblená myš s piatimi tlačidlami vám prináša praktické ovládacie prvky na dosah. Myš je vyrobená z prvotriednych materiálov a ponúka elegantný dizajn, ktorý sa hodí na prakticky akékoľvek pracovisko.

  Dlhá výdrž batérie pre každodenné spoľahlivosť
  Batérie v myši vydrží 6 mesiacov prevádzky. Nemusíte sa obávať, že vám počas dňa dôjde energia uprostred práce.

  Obsah balenia
  Bezdrôtová myš Dell Premier - WM527

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.