Dokovacie stanice

  Dell bezdrátová WiGig dokovacia stanica Zväčšiť

  Dell bezdrátová WiGig dokovacia stanica

  DELL DELL

  452-BBUS

  Nové

  Dell bezdrátová WiGig dokovacia stanica 452-BBUS

  Viac detailov

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 18 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 18 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,90 €.

  Technické údaje

  Predstavujeme nové riešenie bezdrôtovej základne pre notebooky, notebooky Ultrabook ™ a zariadení typu 2 v 1 s procesormi Intel® Core ™ vPro ™ piatej generácie s bezdrôtovou trojpásmovú kartou ac Intel® 17265, ktoré zbaví pracovný stôl drôtov.

  Bezproblémové bezdrôtové dokovania
  Bezdrôtová základňa Dell poskytuje bezproblémové vysokorýchlostné bezdrôtové dokovania k sieti prostredníctvom technológie Intel® WiGig pre maximálne dva externé monitory, klávesnicu, myš, reproduktory a ďalšie periférne zariadenia.

  Pohodlné pripojenie
  Stačí k bezdrôtovej základni Dell pripojiť všetky zariadenia a príslušenstvo, ktoré používate každý deň, a notebook bude so základňou komunikovať bezdrôtovo. Základňa, s dvoma portami USB vpredu a tromi portami USB vzadu spája všetko pohodlne na jednom mieste a umožňuje tak bezdrôtové pracovisko.

  Zvýšte produktivitu v kancelárii
  Pracujte efektívnejšie a zvýšte produktivitu pomocou dvoch externých monitorov a všetkých zariadení na pracovnom stole. Bezdrôtová základňa Dell podporuje rozhranie VGA, HDMI a mDP až pre dva displeje

  Vysokorýchlostné technológie WiGig
  Bezdrôtová základňa Dell umožňuje vďaka technológii Intel WiGig vyššiu rýchlosť prenosu dát až 4,6 Gb / s - vyššie ako produkty s certifikáciou Wi-fi ac.

  Zabezpečená komunikácia
  Ochrane súborov šifrovaním dát a silnými overovacími protokoly môžete dôverovať - ​​vďaka protokolom IEEE802.11 a najnovším technológiám WLAN.

  Jednoduché pripojenie prezentácií
  Prístup k nástrojom pre prezentácie a spoluprácu v rokovacích miestnostiach a učebniach zjednoduší rýchle a spoľahlivé pripojenie projektorov aj ďalšieho kompatibilného vybavenia.

  Spolupráca
  Pri spolupráci pomocou služieb Skype, Lync alebo ďalších komunikačných nástrojov príde vhod predné vstupné a výstupné zvukový port bezdrôtové základne Dell pre technológie VoIP.

  Konektivita
  1x display / video - VGA
  1x display / video - Mini DisplayPort
  1x audio / video - HDMI
  2x USB 2.0
  3x SuperSpeed ​​USB 3.0
  1x network

  Systémové požiadavky
  Microsoft Windows 7/8 / 8.1 / 10

  Napájací adaptér 65W je súčasťou balenia

  Súčiastka výrobcu : 79Y17
  Súčiastka Dell : 452-BBUS

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.