Dokovacie stanice

  DELL SuperSpeed USB 3.0 Ultra HD Triple Video Docking Station D3100 Zväčšiť

  DELL dokovacia stanica D3100 USB 3.0 Ultra HD Triple Video

  DELL DELL

  452-BBOT

  Nové

  DELL dokovacia stanica D3100 SuperSpeed USB 3.0 Ultra HD Triple Video

  Viac detailov

  149,00 €

  s DPH
  124,17 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 14 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 14 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,70 €.

  Technické údaje

  Dokovacia stanica Dell ™ - USB 3.0 slúži na prepojenie notebooku s až tromi ďalšími monitormi, rôznymi externými zariadeniami a pripojenie k Internetu jediným káblom. Predstavuje ľahký spôsob rozšírenia možností vášho prenosného počítača a prispôsobenie stolného pracoviska. Táto elegantná, kompaktná dokovacia stanica prináša lepšiu produktivitu i možnosti zábavy, vysokorýchlostné pripojenie a podporou monitorov Ultra HD 4K. Ponúka tiež tri porty USB 3.0 a dva porty USB pre zaistenie kompatibility s širokou škálou príslušenstva, ako sú externé disky, tlačiarne a skenery. Naviac je vynikajúcou voľbou pre podnikové prostredie s funkciou Wake-On-LAN (prebudenie počítača cez sieť) a spúšťaním PXE (u vybraných platforiem).

  Funkcie a výhody
  Jednoduché pripojenie monitorov Ultra HD 4K, monitorov s rozlíšením Full HD a iných externých zariadení k monitoru
  Dokovacia stanica Dell - USB 3.0 slúži na prepojenie notebooku s až tromi ďalšími monitormi, rôznymi externými zariadeniami a pripojenie k Internetu jediným káblom. Predstavuje ľahký spôsob rozšírenia možností vášho prenosného počítača a prispôsobenie stolného pracoviska. Táto elegantná, kompaktná dokovacia stanica prináša lepšiu produktivitu i možnosti zábavy, vysokorýchlostné pripojenie a podporou monitorov Ultra HD 4K. Táto univerzálna dokovacia stanica USB 3.0 je navrhnutá pre rozlíšenie Ultra HD 4K a umožňuje z kompatibilných počítačov zobrazovať obsah v rozlíšení 4K.

  Podporuje jeden monitor Ultra HD 4K a dva monitory s rozlíšením Full HD
  Rozšírte svoj stolný počítač vďaka možnosti pripojenia až troch monitorov súčasne. Jeden z nich môže mať rozlíšenie Ultra HD 4K a dva rozlíšení Full HD. Dokovacia stanica Dell slúžia na rozšírenie pracoviska o až tri externé monitory a zvýšenie produktivity a uľahčenie správy viac aplikácií.

  Vysokorýchlostné dátové prenosy cez rozhranie USB 3.0
  Dokovacia stanica Dell ponúka veľmi rýchle prenosy dát medzi pripojenými zariadeniami. Stanica ponúka tiež tri porty USB 3.0 a dva porty USB pre zaistenie kompatibility s širokou škálou príslušenstva, ako sú externé disky, tlačiarne a skenery. Táto dokovacia stanica zaisťuje tiež nabíjanie externých zariadení USB.

  Rozšírenie produktivity pri práci s periférnymi zariadeniami
  Notebook už nebude obmedzený na integrované porty. Pomocou jediného kábla dokáže dokovacia stanica Dell USB 3.0 pripojiť notebook k rôznym zariadeniam, ako sú tlačiarne, skenery a externé pevné disky. K dispozícii je tiež gigabitový ethernetový port, konektor pre slúchadlá a zvukový výstup pre pripojenie externých reproduktorov.

  Pokročilé sieťové funkcie a zabezpečenia pre podnikové využitie
  Dokovacia stanica Dell - USB 3.0 je vynikajúcou voľbou pre podnikové prostredie s funkciou Wake-On-LAN (prebudenie počítača cez sieť) a spúšťaním PXE (u vybraných platforiem). Má tiež integrovaný slot pre káblový zámok (zámok sa predáva samostatne), takže ju možno pripevniť k stolu alebo pracovnej stanici.

  Konektivita
  - 2x USB 2.0 - 4 pin USB Type A
  - 3x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A
  - 1x ethernet - RJ-45
  - 1x display / video - DisplayPort output - 20 pin DisplayPort
  - 2x display / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A
  - 1x headphones - output - mini-phone stereo 3.5 mm
  - 1x audio - output - mini-phone stereo 3.5 mm

  Obsah balenia
  Dokovacia stanica Dell
  Kábel USB 3.0 (2 stopy)
  Striedavý napájací adaptér
  Adaptér HDMI-DVI
  Inštalačný disk CD s ovládačmi
  Dokumentácia

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.