Stojany DELL

  Dell držiak Dual VESA pro OptiPlex Micro PC Zväčšiť

  Dell držiak Dual VESA pro OptiPlex Micro PC

  492-BBMK

  Nové

  Dell držiak Dual VESA pro OptiPlex Micro PC

  Viac detailov

  38,00 €

  s DPH
  31,67 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Držiak Dell ™ OptiPlex Micro Dual VESA slúži na umiestnenie počítača OptiPlex 3020 alebo 9020 Micro za flexibilný držiak monitora montovaný na stenu (predáva sa samostatne). To je užitočné pri práci v tímovom prostredí, v ktorom užívatelia zdieľajú monitor. Vynikajúca voľbu predstavuje toto riešenie aj pre užívateľov potrebujúcich pri práci stáť. Spoločná montáž počítača a monitora zjednodušuje kabeláž a dodaný kryt napájacieho adaptéra zjednoduší vzhľad pracovnej stanice ešte viac. Okrem toho, že počítač OptiPlex skryje pred nežiaducimi pohľadmi, umožňuje presúvanie počítača čoby držiaku a monitoru. Používatelia počítača OptiPlex navyše získavajú upraviteľné riešenie, ktoré vyhovie ich pracovným postupom bez spleti káblov medzi počítačom a monitorom.

  Pripojte počítač OptiPlex k pohyblivému monitoru
  Držiak Dell OptiPlex Micro Dual VESA slúži na umiestnenie počítača OptiPlex 3020 alebo 9020 Micro za flexibilný držiak monitora montovaný na stenu (predáva sa samostatne). Okrem toho, že počítač OptiPlex skryje pred nežiaducimi pohľadmi, umožňuje presúvanie počítače s držiakom a monitorom.

  Vytvorenie produktívnejšieho pracovného prostredia
  Držiak Dell OptiPlex Micro Dual VESA je ideálnym riešením pre prácu v tímovom prostredí, v ktorom užívatelia zdieľajú monitor. Vynikajúca voľbu predstavuje toto riešenie aj pre užívateľov potrebujúcich pri práci stáť. Používatelia počítača OptiPlex navyše s držiakom Dual VESA získavajú upraviteľné riešenie, ktoré vyhovie ich pracovným postupom bez spleti káblov medzi počítačom a monitorom.

  Skrytie počítača a káblov
  Táto konštrukcia pomáha obmedzovať neporiadok v kanceláriách a na pracovných stoloch. Skryje počítač OptiPlex 3020 alebo 9020 Micro a jeho káble za plochý monitor. Spoločná montáž počítača a monitora sprehľadní kabeláž a dodaný kryt napájacieho adaptéra ešte viac zjednoduší vzhľad pracovnej stanice.

  Ideálny doplnok k monitorom Dell
  Tento držiak je určený a testovaný špeciálne pre počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Možno ho hladko pripojiť k monitorom a držiakom na stenu Dell kompatibilnom s normou VESA.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.