Dell externí přenosná baterie Power Companion (18,000 mAh)
Dell externí přenosná baterie Power Companion (18,000 mAh)
Dell externí přenosná baterie Power Companion (18,000 mAh)
Dell externí přenosná baterie Power Companion (18,000 mAh)

Externá prenosná batéria Dell Power Companion (18 000 mAh)

A-451-BBMV
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
123,51 €
S DPH
102,93 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Dell™ Power Companion je záložné zariadenie na cesty, ktoré vám umožní zvýšiť produktivitu. Toto praktické zariadenie napája vybrané notebooky a ultrabooky Dell a až dva smartfóny, tablety alebo iné zariadenia s rozhraním USB. Obsahuje 18 000 mAh šesťčlánkovú batériu, ktorá ponúka spoľahlivé napájanie na cestách. Ľahko ju nabijete pomocou štandardného napájacieho adaptéra Dell. Navyše je ľahký a kompaktný, takže budete mať energiu na cestách bez nosenia objemných zariadení. Vďaka týmto a ďalším funkciám môžete okrem notebooku Dell nabíjať aj dve mobilné zariadenia súčasne prostredníctvom dvoch nabíjacích portov USB.

Funkcie a výhody
Prenosné napájanie pre ultrabooky*, notebooky* a tablety Dell
Dell Power Companion je záložný zdroj energie na cesty, vďaka ktorému budete produktívnejší. Toto praktické zariadenie slúži na napájanie vybraných notebookov* a ultrabookov* Dell a až dvoch smartfónov, tabletov alebo iných zariadení s pripojením USB. Zariadenie Dell Power Companion je ľahké a kompaktné, takže budete mať energiu na cestách bez toho, aby ste so sebou museli nosiť objemné zariadenia.

*Zariadenie Dell Power Companion je kompatibilné len s vybranými počítačmi Dell. Ďalšie informácie nájdete na stránke dell.com.

Navrhnuté na nabíjanie uložených zariadení
Toto kompaktné riešenie napájania sa bez problémov zmestí do vášho mobilného životného štýlu a tašky na notebook. Zariadenie Dell Power Companion je navrhnuté na nabíjanie v batožine. Keď budete svoje zariadenia potrebovať, budú nabité. Vďaka špeciálnemu dizajnu sa zmestí aj do batohov a puzdier Dell Premier.


Napájajte ďalšie zariadenia cez USB
S Dell Power Companion budú všetky vaše mobilné zariadenia (vrátane smartfónov, tabletov a ďalších) nabité a pripravené na použitie. Dva nabíjacie porty USB umožňujú nabíjať dve mobilné zariadenia súčasne s notebookom Dell.

18000mAh batéria poskytuje výkonné a spoľahlivé záložné napájanie
Kompaktný a pohodlný Dell Power Companion obsahuje 18000mAh 6-článkovú batériu, ktorá ponúka spoľahlivé napájanie na cestách. Ľahko ju nabijete pomocou štandardného napájacieho adaptéra Dell. Päťsegmentová kontrolka LED jasne zobrazuje, koľko energie zostáva, takže môžete presnejšie plánovať.

**Poznámka: Na nabíjanie zariadenia Power Companion potrebujete napájací adaptér Dell (nie je súčasťou balenia).

Obsah balenia
Dell Power Companion (18 000 mAh)
2 napájacie káble pre notebooky Dell

Kompatibilita
Dell Inspiron 13 (7347)
Dell Inspiron 3451
Dell Inspiron 3551
Dell Inspiron 7348
Dell Latitude 14 (7404)
Dell Latitude 3150
Dell Latitude 3450
Dell Latitude 3550
Dell Latitude 7350
Dell Latitude E5250
Dell Latitude E5440
Dell Latitude E5450
Dell Latitude E5540
Dell Latitude E5550
Dell Latitude E7240
Dell Latitude E7250
Dell Latitude E7450
Dell Venue 10 Pro (5055)
Dell Venue 11 Pro (5130)
Dell Venue 11 Pro (7140)
Dell Venue 8 (3840)
Dell Venue 8 Pro (3845)
Dell Venue 8 Pro (5830)
Dell XPS 13 (9343)
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania