DELL G15 5525 (model 2022)

S procesormi AMD Ryzen™ novej generácie a optimalizovaným nastavením výkonu si môžete užívať silný a konzistentný špičkový výkon pri každom hernom zážitku. Navyše, nový a vylepšený tepelný dizajn inšpirovaný notebookmi Alienware sa vyznačuje optimálnym chladením vďaka dvojitému prívodu vzduchu, ultratenkým lopatkám ventilátora , medeným rúrkam a štyrom strategicky umiestneným prieduchom. Takže bez ohľadu na to, aká horúca bude akcia, váš systém zostane chladný.

S dominantnou samostatnou grafikou až po NVIDIA ®  GeForce RTX™ 3070 Ti a voliteľným zobrazovacím panelom 165 Hz FHD (1 920 x 1 080) s obojstranným úzkym rámom získate plynulé, neprerušované hranie a živý obraz, vďaka čomu sa ľahko úplne ponoríte do seba. v každej skúsenosti. Zažijete tiež vzrušujúcu akciu s rýchlejším načítaním a tichším systémom vďaka až 8 GB vyhradenej pamäte GDDR6.

Herny notebook DELL G15 5525

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.