DELL G15 5530

Bez ohľadu na to, kto ste alebo čo máte radi, hrajte podľa seba. S notebookom Dell G15 5530 vystúpite na vrchol rebríčkov. Užite si notebook v modernom, nostalgickom štýle. Ovládajte podsvietenie jednozónovej a štvorzónovej klávesnice pomocou úplne nového Alienware Command Center, aby ste zmenili vzhľad svojho notebooku.

Notebook Dell G15 5530

Vždy pripravený

S notebookom G15 5530 sa stlačením jedného tlačidla môžete rýchlo pripraviť na súboj. Makro kláves Game Shift, ktorý zvyšuje otáčky ventilátora na maximum, sa tiež nachádza na tlačidle F9. Procesor to automaticky rozpozná a môže prejsť do režimu dynamického výkonu, ktorý vám poskytne silu na zvládnutie náročných podmienok v hre alebo na dokončenie úloh náročných na CPU.

Herný výkon

Vďaka najnovším procesorom Intel® Core™ sa najnáročnejšie hry jednoducho spúšťajú a vďaka výkonným grafickým procesorom NVIDIA® GeForce RTX™ môžete zažiť dosiaľ nevídané detaily hry. Hrajte lokálne a bez oneskorenia s až 32 GB pamäte DDR5 a až 2 TB interného úložiska. Chladenie je zdokonalené špičkovým tepelným dizajnom so štyrmi tepelnými trubicami inšpirovanými Alienware notebookmi a vylepšenými ventilátormi s čepeľami tenkými ako žiletka. Vapor Chamber a materiál tepelného rozhrania Element 31, ktoré sú k dispozícii s voliteľnými grafickými kartami dokonale spolupracujú aby udržali notebook chladný aj počas tých najhektickejších herných sekvencií.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania