DELL G3 15 3590

  DELL G3 15 3590

  DELL G3 15 3590

  1 produkt

  DELL G3 3590 je 15,6" herný notebook s dynamickou technológiou Game Shift, diskrétnou grafikou NVIDIA® GeForce® a procesormi Intel® i7 najnovšej 9. generácie.

  DELL G3 série GAMING

  Uvoľnite impulznú akciu

  Keď sú hry kritické, dajte svojmu systému turbo-boost, ktorý môže byť uvoľnený v okamihu. Jednoduchá aktivácia stlačením klávesu G (alebo kláves F7 pre klávesnice, ktoré nie sú anglické) na klávesnici Dell G3 15: Shift hry spustí dynamický režim výkonu v rámci  Alienware Command Center bez toho, aby ste museli opustiť hru. Tým sa maximalizuje rýchlosť ventilátorov, aby bol váš systém chladný, kým procesory pracujú ešte tvrdšie. Akonáhle dôležitá akcia skončí, môžete ešte raz stlačiť kláves G-Key (alebo F7) a vrátiť systém do predvoleného stavu.


  Víťazstvo je v detailoch - DELL G3 3590

  Víťazstvo je v detailoch

  Pozoruhodná grafika: S diskrétnou grafikou NVIDIA® GeForce si môžete zahrať vo vyšších nastaveniach s krištáľovo čistými detailmi a hladkou hrateľnosťou. 

  Pamäť, ktorá trvá: Vychutnajte si akciu v celej svojej kráse s rýchlejšími časmi načítania a tichším systémom napájaným až 6 GB vyhradenej pamäte GDDR6. 

  Vychutnajte si: Každý detail vašej hry sa zväčšil vďaka voliteľnému 144Hz displeju, ktorý je doplnený o obojstranný úzky rám.


  Postavený pre rýchlosť a silu

  Zaručený výkon: S procesormi Intel® Core i7 najnovšej 9.tej generácie si môžete vychutnať silný výkon bez prerušenia hier, streamingu alebo videí. 

  Pohodlný na dotyk: DELL G3 je vybavený systémom chladenia s dvoma ventilátormi, ktorý pomáha rozptýliť teplo a udržiavať váš systém v pohode. 

  Zosilnená sila: Vyskúšajte rýchlejší štart systému a viac možností ukladania s duálnymi diskami s možnosťami SSD vrátane M.2 NVMe PCIe.


  Štýl ktorý zastrašuje DELL G3 3590

  Štýl, ktorý zastrašuje

  Herný notebook Dell G3 15 má úplne nový, odvážny dizajn s elegantnými farebnými možnosťami a hrúbkou iba 21,6 mm. Vyberte si z Eclipse čiernej alebo alpskej bielej farby, zakončenej modrými akčnými prvkami.


  Navrhnutý tak, aby bol pripravený na dobrodružstvo

  Živé zvuky: Duálne reproduktory s nahimickým zvukom 3D pre hráčov vám umožnia počuť každý plán útoku s jasnou čistotou. 

  Rozžiarte: Hra je jasne nastavená na slabé osvetlenie s voliteľnou 4-zónovou RBG podsvietenou klávesnicou s WASD. 

  Streamovanie bez hraníc: Technológia SmartByte uprednostňuje vizuálny obsah pre bezproblémové streamovanie. 

  Sila, ktorá trvá: Nedovoľte, aby sa vaše hry otáčali okolo zástrčky; Teraz môžete svoj systém rýchlo napájať batériou 51Whr.


  Alienware Command Center na DELL G3 3590

  Alienware Command Center na Dell G sérii

  Hra lepšie: Vytvorili sme inovatívny softvér špeciálne navrhnutý na zlepšenie vášho herného zážitku, doladenie všetkých nastavení hry a systémov, riešenie problémov a riadenie času. 

  Kalibrácia ovládacích prvkov: Teraz máte kontrolu nad hardvérovým a softvérovým prostredím. Nielen, že môžete prispôsobiť hardvér pre každú hru, ktorú hráte, môžete si prispôsobiť priestor a nastaviť, aby váš softvér vyzeral a cítil presne tak, ako chcete, bez toho, aby ste zasahovali do hry alebo iných aktivít. 

  Herná knižnica: Ľahko použiteľné rozhranie prepája všetky vaše nastavenia systému s hernou knižnicou, čo uľahčuje prístup k informáciám o hrách. Bez ohľadu na zdroj, príkazové centrum vám poskytuje ľahký prístup k vašim hrám a schopnosť doladiť nastavenia pre každú z nich. Vytvorte jedinečný herný profil a zostane presne tak, ako ho chcete, bez ohľadu na to, kde ho spustíte.


  Konektory na DELL G3 3590

  Porty a sloty

  1. Štandardná karta SD | 2. USB 2.0 | 3. Slot pre Wedge Lock zámok | 4. Power-in | 5. USB-C DisplayPort Alt-Mode pre 1650 a viac | 6. HDMI | 7. SuperSpeed USB 3.1 | 8. RJ45 9. Slúchadlá / mikrofón


  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 0,85 "(21,6 mm) | 2. Šírka: 14,4" (365,5 mm) 3. Hĺbka: 10 "(254 mm)

  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.