DELL G5 15 5587

  DELL G5 15 5587

  DELL G5 15 5587

  3 produktov

  Notebooky DELL Inspiron G5

  Operačný systém

  Dostupné s Windows 10 Home: Hranie v systéme Windows 10 je lepšia ako kedykoľvek predtým vďaka hrám v rozlíšení 4K, technológiu DirectX 12 a streamovanie z hry.


  Herné počítače Dell

  Herné počítače Dell sú vyrobené s ohľadom na špecifické a náročné požiadavky hrajúcich užívateľov. Najnovšie procesory aj výkonné samostatné grafické adaptéry zabezpečí intenzívnejší a realistickejší pôžitok z hry.


   

  Totálny zmyslový zážitok

  Grafika nové úrovne: Vďaka grafickým kartám NVIDIA® GeForce® GTX radu 10xx je hranie zreteľné do najmenších podrobností.

  Bezkonkurenčná zážitok z obrazu: Sledujte každý detail obrazu s ohromujúcou čistotou a mimoriadne bohatými farbami vďaka voliteľným displejom IPS FHD alebo UHD. Antireflexná panely pre širšie možnosti použitia.

  Vynikajúci zvuk: Vychutnajte si v priebehu akcie každý úder vďaka čistejšiemu zvuku dvoch predných reproduktorov s technológiou Waves MaxxAudio Pro ®.


  Vynikajúca rýchlosť

  Výpočtové centrum: 8. generácia štvorjadrových a šesťjadrových procesorov Intel® série H sa v prípade potreby bleskovo vysporiada s náročnými výpočtovými úlohami.

  Minimálna doba načítania: Disky SSD PCIe NVMe beží až 4x rýchlejšie ako bežné disky SATA. Rýchlejšie načítanie aplikácií alebo dát, rýchlejšie spúšťanie počítača, dlhšiu výdrž pri chode na batérie a lepšiu odolnosť proti otrasom.

  Zostáva v pokoji aj pod tlakom: Nekompromisná konštrukcia s hrúbkou menšou ako 1 "obsahuje veľké vetracie otvory a dva ventilátory, ktoré zabraňujú problémom v systéme pri náročných hrách a zároveň umožňujú chladný a tichú prevádzku.


  Perfektný výrobok

  Tenká mašina

  Pri iba 25 mm je tento notebook ako výkonný tak aj prenosný, čo z neho tvorí ideálny notebook pre hranie na cestách.

  Hry vo veľkom štýle

  Vďaka prvotriednym materiálom vyčnieva tento mimoriadne elegantný notebook z rady. Odolná horčíková zliatina dodáva systému výnimočnú odolnosť.

  Výrazne

  Notebook je dostupný v pekinskej červenej alebo čiernej.


   

  Dajte sa do hrania

  Navrhnutý pre náročnú hru: Killer Gigabit Ethernet automaticky uprednostňuje vaše herné pakety pred všetkými ostatnými sieťami. Killer Wireless, WLAN sieť 2x2, ktorá podporuje vysokú priepustnosť a širokopásmové pripojenie 802.11ac a je špeciálne navrhnutá tak, aby sa hry, hlas a video rýchlo a plynule pohybovali.

  Plynulé a ničím nerušené bezdrôtové streamovanie: SmartByte softvér uprednostňuje vaše videá nad ostatným obsahom pre vylepšené streamovanie cez bezdrôtovú sieť.

  Vynikajúca pripojenie: Plnohodnotný port HDMI 2.0 je možné pripojiť do externých monitorov s podporou až 4K pre špičkový herný zážitok na najvyššej úrovni.

  Klávesnica vyrobená s precíznosťou: Klávesnica je vybudovaná s niekoľkými vrstvami výstuže a voliteľným podsvietením klávesov WASD.

  Superrýchle nabíjanie: 25% batérie sa nabije za iba 15 minút, takže nikdy nezmeškáte ani chvíľku skvelého výkonu.

  Výkonné porty: Port HDMI 2.0 ponúka 60Hz výstup 4k, zatiaľ čo voliteľný port Thunderbolt ™ 3 umožňuje prenášať súbory rýchlejšie a pripojiť jeden monitor s rozlíšením 5K alebo dva monitory 4K.

  Nič vás nezastaví: Jednoduchý prístup k dvířkovému panelu s jedným závitom znamená, že môžete spravovať svoj systém so svojimi komponentmi kedykoľvek budete chcieť.


  Porty a sloty

  1. Slúchadlá | 2. SS USB 3.1 1. generácie typu A | 3. SS USB 3.1 2. generácie typu C s ThunderboltBT3 | 4. HDMI 2.0 | 5. Slot pre bezpečnostný zámok Noble | 6. Napájanie | 7. Gigabitový ethernet RJ45 | 8. SS USB 3.1 1. generácie typu A | 9. Čítačka pamäťových kariet


   

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 24,95 mm (0,98 ") | 2. Šírka: 389 mm (15,32") | 3. Hĺbka: 274,7 mm (10,82 ") | Hmotnosť od 2,61kg (5,76lb)


  Upozornenie:

  Popis a obrázky sú určené pre celú radu Dell Inspiron G5, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.