DELL G5 15 5590

Herný notebook Inspiron G5 5590

Dizajn, ktorý vyvolá váš bojový pokrik.

15-palcový herný notebook s dizajnom 24 mm, procesorom Intel® Core™ 8. generácie, tenkým rámom displeja a výkonnou grafikou a pamäťou NVIDIA®.

Predstavujte si víťazstvo

Zistite, čo vaša hra dokáže s výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce® RTX 20 s vyhradenou pamäťou GDDR5 až do 6 GB. Žiarivý obraz bez blikania ožíva s voliteľnými displejmi G-sync s obnovovacou frekvenciou 144 Hz.3 Navyše vás sledovanie akcie na displeji OLED s rozlíšením Ultra HD s tenkým rámom vtiahne ešte hlbšie do misie.

Bezkonkurenčne rýchly

Získajte bezkonkurenčnú rýchlosť

Výkon na vysoké obrátky: Notebooky G5 15 s procesormi až do Intel® Core™ i7 8. generácie a s voliteľnou pamäťou Intel Optane™ majú vysoký výkon pre nerušené hranie. 

Účinné chladenie: Inovatívny chladiaci systém s dvomi ventilátormi s pokročilým tepelným dizajnom zaručuje, že váš systém zostáva chladný, aj keď akcia naberie obrátky.

Dostatok ukladacieho priestoru: Vychutnajte si rýchlejšie načítavanie a tichší systém vďaka viacerým možnostiam ukladania vrátane dvoch diskov s možnosťou použitia diskov SSD plus MN.2 NVMe PCIe. 

Pripravenosť na bitku: Neprehrajte s vylepšeným a stabilným pripojením Wi-Fi vďaka voliteľným 2 x 2 Wi-Fi anténam.

Jeden port dokáže všetko: Využívajte možnosti viacerých portov s jediným portom Thunderbolt™ 3. Je vybavený portom USB 3.1 Type-C™ 2. generácie, ktorý umožňuje rýchlosť prenosu 40 GB/s, alebo s výstupným portom DisplayPort v1.2, ktorý umožňuje používanie jedného displeja s rozlíšením 5K alebo dvoch displejov s rozlíšením 4K.

Priamo v akcii

Zamerajte sa na akciu

Rozsvieťte ich: Prispôsobte si hranie hier s voliteľnou klávesnicou s podsvietením, ktorá sa bude zhodovať s vaším bojovým štýlom.

Precíťte vibrácie: Počujte každý nepriateľský pohyb s integrovanými dvomi reproduktormi a aplikáciou Nahimic Sound Center pre intuitívne zvukové a hlasové ovládanie a vizuálne sledovanie zvuku v hre.

Sieťové pripojenie Killer™: Sieťová karta Killer™ E2500 s radičom Gigabit Ethernet je navrhnutá tak, aby poskytovala neuveriteľnú priepustnosť a nižšiu latenciu počas hrania hier, čím výrazne redukuje akékoľvek zaostávanie alebo roztrasenie pri hre. A s technológiou SmartByte si môžete vybrať, ako sa bude prideľovať priorita video obsahu.

Aplikácia Alienware Command Center v rade Dell G

Hrajte lepšie: Vytvorili sme inovatívny softvér špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval vašu radosť z hry, doladil všetky herné a systémové nastavenia, riešil problémy a šetril čas.

Kalibrujte ovládacie prvky: Teraz máte kontrolu nad hardvérovými a softvérovými prostrediami. Nielen že si môžete prispôsobiť hardvér pre každú svoju hru, ale si môžete prispôsobiť priestor a nastavenie, aby váš softvér vyzeral a fungoval presne tak, ako chcete, bez rušenia herných alebo ostatných činností.

Špičková veda pre knižnice:
 Jednoduché používateľské rozhranie spája všetky rôzne systémové nastavenia s hernou knižnicou a uľahčuje tak prístup k herným informáciám. Bez ohľadu na zdroj poskytuje aplikácia Command Center jednoduchý prístup k hrám a presnejšie doladenie nastavení pre každú z nich. Vytvorte si jedinečný herný profil, ktorý sa nezmení bez ohľadu na to, kde ho spustíte.

Plán útoku

Skromnosť bitky nevyhráva

Prémiový kovový povrch na opierke dlaní. Čierne prevedenie Hlboký vesmír. Pútavé modré odtiene. Radi sa ním pochválite.
Plán útoku
  • Viac energie: Rýchlo nabíjajte svoj systém s batériou s kapacitou 60 Wh.4
  • Elegantná zostava: S notebookom G5 15 bude váš bojový post efektívny vďaka umiestneniu kritických portov do zadnej časti systému, aby vás nevyrušovali káble a iné prvky a mohli ste sa sústrediť. 

Porty a sloty G5 5590

Porty a sloty

1. Čítačka pamäťových kariet SD alebo MicroMedia typu 2 v 1 | 2. Port USB 3.1 | 3. Napájanie | 4. Port HDMI | 5. Port USB 3.1 | 6. Port Mini DisplayPort5 | 7. Ethernet | 8. Otvor na klinový zámok | 9. Port USB-C™ DisplayPort/USB-C™ Thunderbolt 6 | 10. Port USB 3.1 | 11. Konektor pre slúchadlá

Rozmery a hmotnosť G5 5590

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 23,7 mm (0,95") | 2. Šírka: 364,3 mm (14,3") | 3. Hĺbka: 273,4 mm (10,8") Základná hmotnosť: 2,68 kg (5,9 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.