DELL G7 17 7790

  DELL G7 17 7790

  DELL G7 17 7790

  7 produktov

  Herný notebook DELL Inspiron G7 7790

  Tenký divoch.

  17-palcový herný notebook s tenkým a elegantným dizajnom, procesorom Intel®Core™ 8. generácie, výkonnou grafickou kartou NVIDIA® a displejom s tenkým rámom.

  Na poprednom mieste

  Na poprednom mieste

  Elegantne štíhly dizajn, od ktorého je ťažké odtrhnúť oči. Vynikajúci chladiaci systém s dvomi ventilátormi, aby sa systém neprehrieval, keď sa akcia pritvrdí. Je vytvorený tak, aby vynikal.

  Zistite, čo vaša hra dokáže, s najnovšími mimoriadne výkonnými grafickými kartami NVIDIA GeForce® radu RTX 20 a až 16 GB vyhradenej pamäte GDDR5. Rýchle zobrazenie bez blikania sa stáva skutočnosťou s voliteľnými displejmi s frekvenciou 144 Hz a funkciou G-SYNC.4 Celá akcia sa navyše odohráva na 17-palcovom rozľahlom displeji s rozlíšením Full HD s tenkým rámom na troch stranách, ktorý vám umožňuje ešte viac sa sústrediť na vašu misiu.

  Zameraný na akciu

  Zamerajte sa na akciu

  Ich Rozžiarte: Prispôsobte si hranie hier s voliteľnou podsvietenou klávesnicou vaše bojové štýlu.

  Pocit, že vibrácie: Vypočujte si každý nepriateľov prístup pomocou integrované Duálne reproduktory a Nahimic zvukové centrum pre intuitívne ovládacie prvky zvuku a hlasu a vizuálne zvuk sledovanie v hre.

  Sieťové pripojenie Killer™: Sieťová karta Killer™ E2500 s radičom Gigabit Ethernet je navrhnutá tak, aby poskytovala neuveriteľnú priepustnosť a nižšiu latenciu počas hrania hier, čím výrazne redukuje akékoľvek zaostávanie alebo vibrácie. A s technológiou SmartByte, môžete si vybrať vaše video obsahu priorít.

  Bezkonkurenčne rýchly

  Získajte bezkonkurenčnú rýchlosť

  Výkon na vysoké obrátky: Notebooky Dell G7 17 s procesormi až do Intel® Core™ i7 8. generácie a s voliteľnou pamäťou Intel Optane™ majú vysoký výkon a prinášajú nerušené hranie.

  Dostatok ukladacieho priestoru: Vychutnajte si rýchlejšie načítavanie a tichší systém vďaka viacerým možnostiam ukladania vrátane dvoch diskov s možnosťou použitia diskov SSD plus MN.2 NVMe PCIe.

  Pripravenosť na bitku: Neprehrajte s vylepšeným a stabilným pripojením Wi-Fi vďaka voliteľným 2 x 2 Wi-Fi anténam.

  Jeden port dokáže všetko: Užite si možnosti viacerých portov v jedinom porte Thunderbolt™ 3. Je vybavený portom USB 3.1 Type-C™ 2. generácie, ktorý umožňuje rýchlosť prenosu 40 GB/s, alebo výstupným portom DisplayPort v1.2, ktorý umožňuje používanie jedného displeja s rozlíšením 5K alebo dvoch displejov s rozlíšením 4K.
   

  Alienware Command Center na zariadeniach Dell radu G

  Lepší zážitok z hrania hier: Vytvorili sme inovatívny softvér špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval váš herný zážitok, doladil všetky herné a systémové nastavenia, riešil problémy a šetril čas.

  Nakalibrujte si ovládanie: Teraz máte kontrolu nad hardvérovými a softvérovými prostrediami. Nielen že si môžete prispôsobiť hardvér pre každú hru, ktorú hráte, ale si môžete prispôsobiť priestor a nastavenie, aby váš softvér vyzeral a fungoval presne tak, ako chcete bez rušenia herných alebo ostatných činností.

  Špičkové spravovanie knižníc: Jednoduché používateľské rozhranie spája všetky rôzne systémové nastavenia s hernou knižnicou a uľahčuje tak prístup k herným informáciám. Bez ohľadu na zdroj poskytuje aplikácia Command Center jednoduchý prístup k hrám a presnejšie doladenie nastavení pre každú z nich. Vytvorte si jedinečný herný profil, ktorý sa nezmení bez ohľadu na to, kde ho spustíte.
  Plán útoku

  Plán útoku

  • Viac energie: Rýchlo nabíjajte svoj systém s batériou s kapacitou 60 Wh.5
  • Elegantná zostava: S notebookom G7 17 bude váš bojový post efektívny vďaka umiestneniu kritických portov do zadnej časti systému, aby vás nevyrušovali káble a iné prvky a mohli ste sa sústrediť.

  Porty a zásuvky

  Porty a zásuvky

  1. Čítačka pamäťových kariet SD alebo MicroMedia typu 2 v 1 | 2. Port USB 3.1 | 3. Napájanie | 4. Port HDMI | 5. Port USB 3.1 | 6. Port Mini DisplayPort6 | 7. Ethernet | 8. Otvor na klinový zámok Noble | 9. Port USB-C DisplayPort a USB-C Thunderbolt7| 10. 1 port SuperSpeed USB 3.1 Type-A 1. generácie s funkciou PowerShare | 11. Konektor pre slúchadlá

  Rozmery a hmotnosť

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 25 mm (0,98") | 2. Šírka: 404 mm (15,9") | 3. Hĺbka: 295,8 mm (11,7") | Základná hmotnosť: 3,14 kg (6,9 lb)2
  Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.