DELL INSPIRON

  DELL INSPIRON

  DELL INSPIRON

  147 produktov

  Porovnanie notebookov DELL Inspiron

  Notebooky DELL Inspiron

  S notebookmi DELL Inspiron sa zhostíte každodenných úloh so štýlom. Užite si bohatú grafiku a veľkolepý zvuk. Vyjasnite svoj svet s prémiovým brúseným povrchom a energickými farebnými verziami. 

  Plne vybavené notebooky a 2-v-1, ktoré vás pozývajú k prežitiu pohlcujúceho kina Dell Cinema, nech ste kdekoľvek, s množstvom elegantných možností dizajnu.

  Svet funkcií

  Univerzálna rodina
  Zoznámte sa s notebookom Inspiron a rodinou 2 v 1, ktorá ponúka elegantný dizajn od hravého až po leštený, s niečím pre každého. 

  Navrhnutý tak, aby zapôsobil
  Či už hľadáte prvotriedne materiály, čistú mobilitu alebo zmysluplnú inováciu pre vylepšený zážitok, rodina Inspiron má všetko. 

  Výkon, na ktorom záleží
  S procesormi Intel® a AMD najnovšej generácie, robustnou pamäťou a pamäťou a displejmi UHD, notebooky Inspiron a 2-v-1 ponúkajú všetko, čo potrebujete v kompaktnom dizajne 

  Flexibilný 
  Režimy pre prenosný počítač, stan, tablet alebo stojan využijete pri úprave fotografií, aktualizácii blogu, streamovaní obľúbenej zábavy alebo príprave správy. 

  Voliteľné aktívne perá
  Kreslite a zapisujte prirodzene s voliteľnými perami Dell Active Pens, ktoré sú navrhnuté na náčrt, zapisovanie poznámok alebo písanie bez problémov a pohodlne. Dostupné iba na vybraných modeloch.

  Rodina notebookov DELL Inspiron

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.