Klávesnice

  DELL KB216 multimediálna klávesnica, Slovenská Zväčšiť

  DELL KB216 multimediálna klávesnica, Slovenská

  DELL DELL

  580-ADGN

  Nové

  DELL KB216 multimediálna klávesnica, Slovenská

  Viac detailov

  13,90 €

  s DPH
  11,58 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 1 vernostný bod. Celkovo budete mať v košíku tovar za 1 bod ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,05 €.

  Technické údaje

  Káblová klávesnica pre každodenné použitie doma či v kancelárii
  Káblová klávesnica Dell je pohodlné riešenie pre každodennú prácu s počítačom doma či v kancelárii. Úplné rozloženie klávesnice s klávesmi v štýle chiclet umožňuje efektívne a pohodlné písanie - ideálne pre každodenné použitie v najrôznejších aplikáciách.

  Multimediálne klávesy pre rýchle akcie a príkazy
  Pohodlné multimediálne klávesy umožňujú jednoduchý prístup k funkciám, ako je prehrávanie, pozastavovanie, rýchly posuv vzad či vpred a ovládanie hlasitosti.

  Pohodlný dizajn pre každý stôl
  Káblová klávesnica Dell sa vyznačuje kompaktným dizajnom, ktorý napriek tomu zahŕňa plnohodnotnú klávesnicu aj číselné klávesy. Je ideálny pre domáce i kancelárske prostredie. Odolné prevedenie a tiché klávesy umožňujú každodennú pohodlnú prácu so stolným počítačom. Káblovú klávesnicu Dell možno doplniť opierkou pre zápästie, ktorá sa predáva samostatne.

  Obsah balenia
  Káblová klávesnica Dell - KB216

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.