Stojany DELL

  Dell kĺbový stojan pro jeden monitor MSA14 Zväčšiť

  Dell kĺbový stojan pro jeden monitor MSA14

  DELL DELL

  482-10010

  Nové

  Dell kĺbový stojan pro jeden monitor MSA14

  Viac detailov

  109,00 €

  s DPH
  90,83 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 10 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 10 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,50 €.

  Technické údaje

  Stojan s kĺbovým ramenom pre jeden monitor Dell ™ MSA14 je určený pre zabezpečenie maximálne pohodlného sledovania a zlepšenie produktivity. Veľa možností nastavenia zahŕňa výšku, sklápanie a otáčania v dvoch osiach. Stojan možno jednoduchým nacvaknutím nasadiť na úchyt VESA na zadnej strane monitora Dell, nepotrebujete teda žiadne skrutky. Keď štandardné základňu monitora nahradíte kĺbovým stojanom Dell, získate pre seba priestor priamo pred monitorom a nebudete sa k pracovnej ploche musieť naťahovať. Pri riadnom umiestnení udržíte vďaka stojanu na monitor Dell s integrovaným priestorom pre vedenie káblov pracovnú plochu bez káblov, čo je lepšie pre ergonómiu i využitie priestoru. Tento výrobok bol testovaný a overený so zariadeniami Dell s cieľom potvrdiť fungovanie s vaším počítačom. Ak ho používate so zariadením Dell, vzťahuje sa na neho technická podpora spoločnosti Dell.

  Jednoduché nastavenie výšky, otočenie, sklopenie, orientácia na výšku či na šírku a vzdialenosti
  Stojan na jeden monitor s úchytom VESA nevyžaduje žiadne skrutky

  Vylepšite si pohodlie pri pohľade na monitor a zvýšite produktivitu
  Kĺbový stojan pre jeden monitor Dell slúži na nastavenie monitora ľubovoľným spôsobom. Môžete sa pozerať ergonomickejšie a pohodlnejšie. Pri potrebe tímovej spolupráce môže toto nastavenie vylepšiť zdieľania údajov. Hráčom a ďalším rekreačným užívateľom môže stojan uľaviť od únavy pri dlhom používaní počítača.

  Optimalizované pre používanie s monitormi Dell
  K stojanu možno ľahko pripojiť všetky štandardné monitory Dell s prvkami pre rýchle uvoľnenie, a to bez skrutiek či iného príslušenstva. Monitor stačí nacvaknúť na miesto pomocou prvkov na zadnej strane. Monitory kompatibilný so štandardom VESA, ktoré nemajú prvky pre rýchle uvoľnenie, môžete ľahko namontovať pomocou adaptéra VESA pribaleného k dodávke. Stojan pre jeden monitor Dell je určený pre monitory do hmotnosti 20,5 libry.

  Užívajte si väčšieho priestoru na prácu
  Keď namiesto klasického stojanu použijete tento kĺbový, uvoľníte si priestor priamo pred monitorom a získate viac miesta na písanie a na referenčné materiály a zaujmete pred monitorom správnu polohu. Táto ergonomická pomôcka zaistí pohodlnejší, produktívnejší a celkovo lepšiu prácu.
  Súčasťou stojanu sú prvky pre uschovanie káblov, ktoré zabránia neprehľadnému povaľovanie káblov na stole. Káble môžete uschovať do príslušných prvkov v stojane a za stolom a zachovať si tak voľné miesto na pracovisku.

  Rôzne možnosti montáže
  Kĺbový stojan na monitor je možné namontovať na postranné alebo zadnú časť stola alebo do otvoru v stole (štandardné 2,4 palcový otvor s priechodkou).

  Obsah balenia
  Stojan pre jeden monitor Dell.

  Poznámka: Monitor na obrázku je predávaný samostatne.

  Videá

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.