DELL LATITUDE

  DELL LATITUDE

  DELL LATITUDE

  75 produktov

  Notebooky DELL Latitude

  Rada notebookov DELL Latitude bola navrhnutá najmä pre firmy a mobilných profesionálov.Vyznačuje sa veľkou stabilitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou.

  Od nuly po maximálnu produktivitu

  Spúšťajte, nabíjajte a pripájajte sa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka úplne prepracovanej rodine Dell Latitude. Vďaka menším, ľahším dizajnom a prvotriednym povrchom a funkciám môžete pracovať pri plnej rýchlosti.

  Produktivita pri plnej rýchlosti

  Služba Dell Latitude vám pomáha pracovať rýchlejšie. Prihláste sa pomocou čítačky odtlačkov prstov na tlačidle napájania a 
  snímača Dell ExpressSign-in, snímači priblíženia, ktorý prebudí vaše zariadenie, keď ste blízko a uzamknete ho, keď ste preč. ExpressConnect odkazy na najlepšie Wi-Fi pre menej oneskorenie. Zostaňte produktívni dlhšie s vynikajúcou výdržou batérie a technológiou ExpressCharge, ktoré dokážu nabiť batériu na 80% za jednu hodinu * .

  Menšie, múdrejší návrhy

  Naše notebooky Latitude a 2-v-1 boli impozantne prepracované, aby sa otočili. Vyrobené z prvotriednych povrchových úprav, ako sú recyklované uhlíkové vlákna a všetok nový hliník, a to v podobe ľahšieho rámu. A s veľkými, živými displejmi a tenkými okrajmi môžete byť stále produktívnejší v menšej miere.

  Inteligentné jednotné riadenie

  Spoločnosť Dell poskytuje flexibilné, zjednodušené a bezpečné riešenia na podporu zavádzania a správy akéhokoľvek prostredia IT. Vďaka integrácii medzi aplikáciou Dell Client Command Suite a VMware Workspace ONE môžete spravovať firmvér, operačný systém a aplikácie z jednej konzoly. Dôveryhodné zariadenia Dell navyše obsahujú vstavané a voliteľné bezpečnostné riešenia a služby, ktoré zabezpečujú ochranu a konkurencieschopnosť vašej firmy.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.