Dell Mini DisplayPort to VGA Adapter

Adaptér Dell Mini DisplayPort na VGA

A-470-13630
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
31,23 €
S DPH
26,03 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell Mini DisplayPort na VGA

Adaptér Dell Mini DisplayPort na VGA

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Prehľad
Adaptér prevádza signály z portu Mini DisplayPort na port VGA
Adaptér Dell Mini DisplayPort na VGA umožňuje prehrávať video z akéhokoľvek stolného alebo prenosného počítača s video výstupom Mini DisplayPort na rôznych displejoch s konektorom VGA. Spĺňa špecifikácie DisplayPort verzie 1.1a a podporuje maximálne rozlíšenie 1 920 × 1 200 pixelov. Tento všestranný adaptér poskytuje vysokokvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať obraz z počítača alebo prenosného počítača a na ľubovoľnom monitore, projektore alebo HDTV so vstupom VGA. Ak má vaše zariadenie výstup DisplayPort, tento kompaktný adaptér zabezpečí plynulý prevod. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell Mini DisplayPort na VGA podporuje rozlíšenie až do 1 920 × 1 200 pixelov pre ostrý a živý obraz.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Tento 8 × 2 × 1-palcový (D × Š × V) adaptér typu plug-and-play je dostatočne malý na to, aby ste ho mali po ruke na improvizované prezentácie pre klientov a filmové večery s priateľmi. Adaptér má na jednej strane 20-žilový konektor Mini DisplayPort a na druhej strane 15-žilový digitálny konektor VGA HDI5 v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s VGA.

Obsah balenia
Adaptér Dell Mini DisplayPort na VGA.

Vyhovuje špecifikácii DisplayPort pre optimálnu kvalitu obrazu
Adaptér vyhovuje špecifikácii DisplayPort verzie 1.1a a poskytuje skutočnú kvalitu úpravy a zobrazenia videa DisplayPort. Špecifikácia DisplayPort 1.1a umožňuje dlhšiu vzdialenosť medzi zdrojom videa a zobrazovacím zariadením bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu.
Farba
Černá
Čierna
VGA/D-SUB (F)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
DisplayPort Mini (M)
1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania