Dell Noble TZ04T Kompaktní klínový zámek s klíčem - Stříbrná

Kompaktný klinový zámok Dell Noble TZ04T s kľúčom - strieborný

A-461-AAEC
Na sklade
38,16 €
S DPH
31,80 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 
Zámok Noble TZ Wedge® v kompaktnej konfigurácii a s patentovaným dizajnom Wedge, ktorý je kompatibilný so systémami využívajúcimi štrbinu zámku Noble. Obsahuje 2 kľúče, obvodovú ochrannú rukoväť a úložný kufor. Každý zámok sa zamyká samostatne. Klinový zámok Noble je navrhnutý tak, aby dokonale zapadol do patentovaného bezpečnostného klinového slotu Noble na vašom notebooku. Zabezpečte svoje príslušenstvo pomocou patentovanej ochrany obvodového kábla. Klinový zámok Noble je testovaný tak, aby odolal sile až 150 libier.

Špecifikácie
Typ produktu: Zámok Noble: Súprava zámku na notebook
Materiál výrobku: Nerezová oceľ, oceľový oplet potiahnutý PVC
Dĺžka: 1,8 m
Priemer: 0,4 cm
Hmotnosť: 98 g
Zväčšená veľkosť zámku: 3,73 cm x 1,3 cm x 2.46 cm
Farba: strieborná
Určené pre: Notebook
Typ zámku: Klinový
Spôsob uzamknutia: Kľúč
Hmotnostný limit: 68 kg
Vlastnosti: Otočný zámok, zámok s klinovým profilom

Obsah balenia
Puzdro na prenášanie
2 kľúče
bezpečnostný úchyt pre periférny kábel
bezpečnostný kábel (1,8 m)
zámok
Žiadne recenzie

Dell bezpečnostné zámky sú určené pre zabezpečenie počítačov, notebookov a monitorov spoločnosti Dell. Tieto zámky sa dajú použiť s štandardnými bodmi upevnenia (ako napríklad Kensington, Noble a Wedge) a poskytujú vysoký stupeň ochrany proti krádeži.

Zámky sú ľahko inštalovateľné a upevňujú sa na stôl alebo iný pevný objekt pomocou špeciálneho kábla. Keď sú zámky zapojené, zariadenie sa nedá odstrániť bez odblokovania zámku.

Dell bezpečnostné zámky sú dostupné v rôznych variantoch a štýloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Sú vyrobené s kvalitnými materiálmi a poskytujú spoľahlivú ochranu v kancelárii, na cestách alebo v iných prostrediach.

V kombinácii s inými bezpečnostnými opatreniami, ako je napríklad heslo alebo biometrické overenie, môžu Dell bezpečnostné zámky poskytnúť vynikajúcu ochranu vašich dát a zariadení.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania