Tašky na notebooky

  DELL Obal Professional 13" Zväčšiť

  DELL Obal Professional 13"

  DELL DELL

  460-BCFL

  Nové

  DELL Obal Professional 13"

  Viac detailov

  35,00 €

  s DPH
  29,17 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Puzdro Dell Professional 13

  V štýlovom puzdre Dell Professional 13 bude váš 13-palcový notebook v bezpečí.

  Vložte svoj 13-palcový notebook do štýlového puzdra Dell Professional 13, ktorý ochráni vaše každodenné potreby a elektroniku všade, kam vás zavedie váš rušný deň. Profesionálne a zároveň štýlovo vyzerajúce vonkajšie spracovanie puzdra tmavosivej farby (odtieň vres) a jeho vnútrajšok lemovaný plyšom ochránia váš notebook pred škrabancami a poškodením.
  Ľahký a pohodlný dizajn

  Toto puzdro je ľahké a jeho nosenie je pohodlné, keďže je vybavené rukoväťami, za ktoré ho môžete chytiť a vyraziť. Môžete sa však rozhodnúť tiež pre možnosť prenosu bez použitia rúk pomocou odnímateľného popruhu na plece.
  Puzdro Dell Professional 13

  Puzdro je ľahké a praktické – vhodné na jednoduché prenášanie.
  Zobraziť väčší obrázok
  Materiály odolné voči nepriaznivému počasiu chránia pred poškodením

  Vonkajšie spracovanie sivej farby (odtieň vres) je vodotesné, takže vás počas dňa chráni pred poškodením vodou. Plyšové vnútro s modrým lemom vo francúzskom štýle zabezpečí pre váš notebook v puzdre pohodlie a bezpečie.
  Špičkové možnosti na jednoduchý prenos

  Predný priečinok vám umožní mať všetky každodenné potreby na dosah ruky, zatiaľ čo zips, ktorý sa dá ľahko uchopiť, umožňuje ľahký prístup k perám či peňaženke. Pri cestovaní môžete pripnúť puzdro vďaka praktickému popruhu na batožinu s kolieskami.
  Puzdro Dell Professional 13

  Zips s ľahkým úchopom umožňuje jednoduchý prístup ku každodenným potrebám.
  Zobraziť väčší obrázok
  Vhodné na 13-palcové notebooky

  Do puzdra Dell Professional 13 sa pohodlne zmestia maximálne 13-palcové notebooky Dell, ktoré tak môžete bezpečne prenášať všade, kam vás zavedie váš rušný deň.
  Obsah balenia

  Puzdro Dell Professional 13

  Číslo súčasti výrobcu : T39MC
  Číslo súčasti Dell : 460-BCFL

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Malý - do 13,4"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.