Myši

Dell optická myš s čítačkou odtlačku prsta MS819 Zväčšiť

Dell optická myš s čítačkou odtlačku prsta MS819

DELL DELL

570-AARY

Nové

Dell optická myš s čítačkou odtlačku prsta MS819

Viac detailov

39,99 €

s DPH

Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

Hodnotenie: 5.0/5 (1 hlas)

Zabezpečte svoju identitu a prihláste sa v jedinom okamihu, bez toho aby ste si museli pamätať zložité heslá - používajte káblovú myš Dell s čítačkou odtlačku prsta MS819. Funkcia Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie k počítaču pomocou odtlačku prsta a 256bitové šifrovanie AES v čítačke odtlačku prsta zabráni neoprávneným používateľom v prístupe k počítaču. Vďaka kompatibilite s overovaním FIDO1 teraz môžete bezpečne platiť na internete. Stačí pripojiť myš do ľubovoľného dostupného portu USB a povoliť okamžité rozoznávanie odtlačkov prstov *. Ergonomicky tvarovaná myš vám skvele padne do ruky.

Technické špecifikácie
Typ Zariadenie: Káblová Myš
Farba: Čierna
Rozhranie: USB 2.0
Snímač pre sledovanie: Optický
Koliesko pre Posúvanie / Naklonenie: 1
Tlačidlá: 3 (ľavé, pravé, prostredná)
Rozlíšenie: 1000 dpi
Podporovaný OS: Windows 10

Pristupujte bezpečne k počítaču pomocou funkcie Windows Hello
Zabezpečte sa proti spoofingovým útokom a neoprávnenému prihlásenie k počítaču pomocou presného, ​​bezpečného prihlasovacie funkcie Windows Hello s pomocou odtlačkov prstov. 256bitové šifrovanie AES ponúka šifrovanie odtlačkov prstov v myši vo firemnej triede. Vaša identita bude v bezpečí.

Príprava na autentizáciu FIDO a certifikácia s označením GS.
Myš spĺňa podmienky autentizácie FIDO ** a umožňuje vykonávať rýchle a bezpečné platby na internete s lepším overením používateľa. Certifikácia s označením GS ďalej potvrdzuje, že káblová myš Dell s čítačkou odtlačkov prstov je bezpečná, spoľahlivá a kvalitná.

Pohodlné pripojenie štýlom plug and play
Ak ste už unavení množstvom hesiel, ktorá si musíte pamätať, je tu čítačka odtlačkov prstov integrovaná v myši, ktorá poskytuje rýchly, jednoduchý prístup k počítaču. Začnite ihneď - stačí pripojiť myš do ľubovoľného dostupného portu USB a povoliť okamžité rozoznávanie odtlačkov prstů².

Navrhnutá s ohľadom na pohodlie
Ergonomicky tvarovaná myš sa pohodlne používa po celý deň a možno ju uchopiť mnohými spôsobmi.

* Pri prvom zapojení do počítača sa automaticky spustí inštalácia ovládača. K biometrickému prihlásenie prostredníctvom funkcie Windows Hello je nutné nastaviť rozoznávanie odtlačkov prstov. Overovanie FIDO vyžaduje počítače so systémom BIOS s povolenou technológiou SGX a jednorazovú inštaláciu softvéru Intel Online Connect (IOC).
** Najväčší svetový ekosystém interoperabilného overovanie pre zabezpečenie elektronických platieb na základe štandardov.
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.