DELL PRECISION

  DELL PRECISION

  DELL PRECISION

  32 produktov

  Porovnanie pracovných staníc DELL Precision

  Mobilné pracovné stanice DELL PRECISION

  DELL Precision sú profesionálne pracovné stanice s certifikáciou ponúkajúce maximálny výkon pre náročné grafické aplikácie.

  Výkon veľký ako vaše nápady

  Vychutnajte si neobmedzené inovácie vďaka novým menším a ľahším mobilným pracovným staniciam Precision. Mobilná rodina Precision je postavená s najnovšími procesormi Intel® Core ™, rýchlou pamäťou a profesionálnou grafikou.

  20 rokov excelencie

  Spoločnosť Dell Precision poskytuje už 20 rokov inovatívne a výkonné pracovné stanice, ktoré spĺňajú potreby tvorcov a dizajnérov. Výsledkom je, že Precision je uznávaná ako značka # 1 pracovnej stanice na svete. Naše expanzívne portfólio vám umožňuje prispôsobiť vašu pracovnú stanicu vašim kreatívnym skúsenostiam od ocenených filmových tvorcov a animátorov až po architektov a inžinierov.

  Rodiny notebookov DELL precision

  Zvýšte produktivitu pomocou nástroja Dell Precision Optimizer

  Vyladený výkon: Optimalizátor Dell Precision Optimalizátor ponúka pre vašu pracovnú stanicu Precision rýchlejší optimalizáciu aplikácií jediným kliknutím v porovnaní s HP Advisor. * Tiež automaticky vyladí pracovnej stanice spúšťať obľúbené aplikácie ISV na najvyššej rýchlosti je to možné, má automatizovaný systém aktualizácií a poskytuje analytické nástroje na riešenie zdroja problémové miesta 

  Upgrade: upgrade na novú verziu Dell Precision Optimizer premium, prvé vystúpenie AI založené na svete optimalizačný softvér pre pracovné stanice. * Tento program sa učí správaniu sa všetkých aplikácií špecifikovaných používateľom, identifikuje možnosti optimalizácie pomocou strojového učenia a využíva zlepšenia výkonu.


  Výkonný notebook DELL PrecisionPrecision je Linux Ready

  Maximálny výkon: Poskytuje výkon, možnosti a flexibilitu na riadenie najnáročnejších pracovných úloh, ktoré sú kritické pre všetky úlohy, keď spustíte operačný systém Linux na pracovných staniciach Precision s procesormi Intel® Xeon®. 

  Overené testovaním: Certifikujeme Precision s Red Hat Enterprise Linuxom, takže môžete s RHEL pracovať s najnáročnejšími aplikáciami. Dokonca sme sa ísť o krok ďalej a ponúknuť možnosť, aby továrne nainštalovať RHEL na mobilných pracovných staníciach Precision, takže môžete začať používať hneď po vybalení z krabice 

  Postavený pre vás: Precision pracovné stanice sú k dispozícii aj s Ubuntu Linuxom, populárnou distribúciou Linuxu, podporovanou spoločnosťou Dell ProSupport. Či už používate Precision pre vývojovú alebo kancelársku prácu, Ubuntu poskytuje všetko, čo potrebujete, od základných aplikácií až po pokročilé zabezpečenie. Všetky sú optimalizované pre najnovší hardvér na staniciach Precision.


  Pokoj mysle je štandardom

  Riešenia zabezpečenia koncových zariadení spoločnosti Dell ponúkajú zjednodušenú správu pomocou bezplatných nástrojov automatizácie, rýchlejšieho nasadenia a podpory životného cyklu.


  Certifikácia nezávislého dodávateľa softvéru (ISV)

  Presné pracovné stanice sú dôsledne testované, aby sa zabezpečilo, že vysokovýkonné aplikácie, na ktoré sa spoľahnete každý deň, budú plynúť hladko. Certifikáty Dell ISV pokrývajú najobľúbenejšie nezávislé softvérové aplikácie. Dozvedieť sa viac

  Odborná pomoc spoločnosti ProSupport Plus

  S ProSupport Plus získate prístup k inžinierom ProSupport s prioritou 24x7, v prípade potreby s podporou na mieste, s cieľom poskytnúť pomoc pri hardvérových a softvérových výzvach, opravách náhodných škôd a vrátení vymenených pevných diskov na zabezpečenie bezpečnosti údajov.


  Kritická spoľahlivosť misie

  Spoločnosť Dell venuje tisíce hodín dôkladnému testovaniu s profesionálnymi softvérovými spoločnosťami, ako sú Autodesk, Adobe a Solidworks, s cieľom poskytovať spoľahlivé a plne optimalizované pracovné stanice, takže môžete vytvárať s dôverou.

  Dell PC ako služba

  Jednoduché, flexibilné a komplexné riešenie, ktoré kombinuje hardvér, softvér, služby životného cyklu a financovanie do jednej predvídateľnej ceny za sedadlo za mesiac * * .


  DELL PRECISION série 3000

  Mobilné pracovné stanice DELL Precision série 300 sú cenovo dostupné, plne konfigurovateľné 15" notebooky v tenkom a ľahkom dizajne.

  DELL PRECISION série 5000

  Najtenšie, najľahšie, najmenšie 15 "mobilné pracovné stanice s veľkým výkonom.

  DELL PRECISION série 7000

  Neuveriteľne výkonné 15 "a 17" mobilné pracovné stanice v prvotriednom dizajne, ktorý vyzerá tak dobre, ako funguje.

  Zobrazuje sa 1 - 24 z 32 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.