Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray) - 1
Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray) - 2
Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray) - 3
Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray) - 1
Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray) - 2
Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray) - 3

Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray)

Dell PRO bezdrôtová optická myš MS5120W (Titan Gray)

570-ABHL
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
25,99 €
S DPH
21,66 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

Prehľad
Myš je možné ľahko pripojiť k ľubovoľnému počítaču, a to cez 2,4GHz bezdrôtové rozhranie alebo rozhranie Bluetooth. Jej programovateľné tlačidlá a 36-mesačná výdrž batérie vám zvýšia produktivitu.

Vlastnosti
Typ zariadenia: Myš
Farba: Titan gray
Technológia prepojenia: Bezdrôtová
Rozhranie: 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Technológia detekcie pohybu: Optická
Počet tlačidiel: 7
Rozlíšenie pohybu: 1600 dpi
Vlastnosti: Swift Pair
Batéria: Typ AA, Prevádzková doba (až) 36 mesiacov
Požadovaný operačný systém: Linux, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7/8/8.1/10
Rozmery (ŠxHxV): 6.15 cm x 10.45 cm x 3.83 cm
Váha: 73.7 g
Záruka: 3 years Advanced Exchange Service

Pripojte sa hladko
Pripojenie v duálnom režime zahŕňa bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz a pripojenie Bluetooth 5.0, takže môžete pomocou preferovaného režimu spárovať a pripojiť sa k takmer akémukoľvek počítaču.

Jednoduché párovanie
Pomocou Microsoft Swift Pairi okamžite spárujte myš s notebookom Windows pomocou rozhrania Bluetooth, takže nemusíte zakaždým konfigurovať nastavenia systému Windows. Táto myš je tiež kompatibilná s rôznymi operačnými systémami, vrátane Windows, Mac, Chrome, Linux a Android.

Postavené tak, aby vydržalo
Pracujte až 36 mesiacov na jednej batérii – to je trikrát dlhšie ako pri modeloch predchádzajúcej generácie – a zabudnite na dobíjanie denne, týždenne alebo dokonca mesačne. Vďaka tomu môžete hladko pokračovať vo svojich úlohách bez toho, aby ste sa museli zaoberať výmenou batérií.

Jednoducho spoľahlivé
Ak bude vaša myš v rámci trojročnej záruky chybná, služba Advanced Exchange Service spoločnosti Dell vám dodá náhradnú jednotku nasledujúci pracovný deň. Dôsledné testovanie naprieč systémami Dell zaisťuje, že je vaša myš plne spoľahlivá a pripravená, čo uľahčuje nasadenie v stovkách systémov Dell.

Presné sledovanie
Senzor 1600 DPI zaisťuje, že táto bezdrôtová myš Dell Mobile Pro - MS5120W ľahko spracováva obrazovky s vysokým rozlíšením. Jeho optický senzor ponúka presné sledovanie a je ideálny na väčšine povrchov stola.

Rýchly prístup
Intuitívne umiestnené tlačidlá zástupcov umožňujú jednoduchú navigáciu cez webové stránky a aplikácie. Ľahko prechádzajte stránky medzi stránkami na obrazovke.

Jednoduchá správa
Správca periférií Dell vám umožňuje prispôsobiť a spravovať vaše klávesnice a myšiSpárujte svoje zariadenia, programujte skratky pre rýchly prístup k preferovaným aplikáciám a funkciám a získajte stav batérie a pripojenia a najnovšie aktualizácie firmvéru - či už vyhovuje vašim obchodným potrebám.

Kvalitné a ergonomické klávesnice DELL

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.