Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"
Dell Pro tenký batoh pro notebooky do 15"

Tenký batoh Dell Pro pre notebooky do 15"

A-460-BCMJ
Na sklade
44,48 €
S DPH
37,07 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 
Ekologický a spoľahlivý spoločník na každý deň
Majte svoj notebook, tablet a nevyhnutné príslušenstvo v bezpečí v ekologickom tenkom batohu Dell Pro 15 (PO1520PS). Vyrobený ekologickými procesmi farbenia roztokom, ktoré produkujú o 90 % menej odpadových vôd, o 62 % menej emisií CO2 a využívajú o 29 % menej energie ako tradičné procesy farbenia. Vodoodolná ochranná vrstva vyrobená z recyklovaných čelných skiel automobilov zaručuje, že vaše zariadenia zostanú suché aj vo vlhkom prostredí alebo v silnom daždi.

Maximálna ochrana vašich zariadení
Nech vás váš náročný deň zavedie kamkoľvek, vaše zariadenia budú v našom batohu vždy v bezpečí - do zabudovaného polstrovaného puzdra vo vnútri batohu sa zmestí až 15-palcový notebook a tablet môžete nosiť v špeciálnom vrecku.

Ľahkýa pohodlný na prenášanie
Či už idete do práce alebo za dobrodružstvom, jednoducho uchopte batoh za horné polstrované rukoväte a môžete vyraziť. Chcete mať voľné ruky? Prehoďte si batoh cez plecia. Vďaka ergonomickým ramenným popruhom v tvare písmena S a polstrovaniu chrbta budete mať pri nosení batohu pohodlie a nebudete sa potiť.

Všetko dôležité príslušenstvo máte na dosah ruky
Dôležité dokumenty a nevyhnutné príslušenstvo môžete bezpečne uložiť do priestranných vnútorných priehradiek batohu s vreckami. Kľúče, mince a iné drobnosti si schovajte do predného vrecka na zips a fľaše s nápojmi alebo dáždniky si schovajte do vonkajších sieťovaných vreciek, aby ste mali všetko potrebné po ruke.

Zvýštesvoju viditeľnosť pri slabom osvetlení
Reflexné prvky na tenkom batohu Dell Pro15 (PO1520PS) uľahčujú vodičom vidieť vás počas ranného a večerného dochádzania do práce.

Vhodný pre väčšinu notebookov s veľkosťou do 15 palcov
Do tenkého batohu Dell Pro 15 (PO1520PS) sa zmestí väčšina notebookov Dell s veľkosťou do 15 palcov a poskytne vám maximálnu ochranu všade tam, kam vás zavedú vaše pracovné povinnosti.

Vlastnosti
Typ výrobku: Batoh Dell Pro 15 (PO1520PS): Batoh na notebook
Farba: čierna so sieťovinou
Rozmery (ŠxHxV): 31,5 cm x 14 cm x 42.5 cm
Hmotnosť: 558 g
Kompatibilita s notebookmi.
Typ tašky
Batoh
Farba tašky
Černá
Čierna
Min. veľkosť vrecka (")
14
Maximálna veľkosť vrecka (")
15
Taška pre 14" ntb
Áno
Ochrana tašky proti nárazu
Polstrování
Vypchávky
Taška pre 7" ntb
Ne
Nie
Taška pre 9" ntb
Ne
Nie
Taška pre 10" ntb
Ne
Nie
Taška pre 11" ntb
Ne
Nie
Taška na 12" ntb
Ne
Nie
Taška pre 13" ntb
Ne
Nie
15" taška ntb
Áno
Taška pre 16" ntb
Ne
Nie
Taška pre 17" ntb
Ne
Nie
Taška pre 18" ntb
Ne
Nie
Žiadne recenzie

Batohy na notebooky DELL sú pohodlné a praktické puzdrá na prenos notebookov, ktoré umožňujú prenášať váš notebook v bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby chránili notebook pred poškodením a uľahčili prenos. Batohy na notebooky DELL sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýloch, ako sú napríklad batohy z nylonu, polyesteru alebo kože. Niektoré modely ponúkajú aj vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a ďalších vecí, ako aj vodotesné a odolné proti nárazu vlastnosti. Batohy na notebooky DELL sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú alebo pre študentov a profesionálov, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook pohodlne.

Výber batohu Dell

Výber správneho batohu na notebook DELL závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre ľudí, ktorí často cestujú alebo prenášajú svoj notebook v rôznych prostrediach, sú vhodné batohy s pevnejším dnom a vodotesnými vlastnosťami. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať svoj notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie batohy. Cena batohov na notebooky DELL sa líši v závislosti od kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Je dôležité zvážiť všetky funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň zohľadniť veľkosť vášho notebooku, aby ste zabezpečili, že váš batoh bude správne pasovať a chrániť váš notebook.

Pri výbere batohu na notebook DELL je tiež dôležité zvážiť pohodlie. Batoh by mal byť pohodlný na nosenie, či už na jednej alebo oboch ramenných remienkoch, a mal by mať dobrú podporu pre chrbát, aby sa zabránilo bolesti a únave pri dlhšom nosení. Niektoré modely batohov ponúkajú aj funkcie ako výsuvný chránič notebooku, vodotesné vlastnosti a vnútorný priestor na ukladanie dokumentov a ďalších vecí. Batohy na notebooky DELL by mali byť aj esteticky príjemné a zapadať do vášho životného štýlu. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho batohu na notebook DELL.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania