Tašky na notebooky

  Dell Professional Business Taška pre notebooky do 14" Zväčšiť

  Dell Professional Business Taška pre notebooky do 14"

  DELL DELL

  460-BBMO

  Nové

  Dell Professional Business Taška pre notebooky do 14"

  Viac detailov

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Rozmery výrobku: 37,5 × 38,7 × 11,4 cm (14,75 "× 15,25" × 4,50 ") 
  Hmotnosť: 2,20 libier (0,99 kg) 
  Farba: Čierna 
  Záruka: Obmedzená celoživotná záruka.  

  Moderný profesionálný strih pre podnikateľov a zamestnancov. Praktický dizajn ponúka dobre polstrovaný ochranný oddiel na notebook, ergonomické prvky k pohodlnému prenášanie a rad priehradiek a vreciek. Do tých sa dajú uložiť vizitky, písacie potreby, kreditné karty a ďalšie veci. Súčasťou je samostatný oddiel zo sieťoviny. Samostatná a delená časť k usporiadaniu a bezpečnému prenášanie zložiek a dokumentov. Dvojité horné vrecká umožňujú rýchly prístup k drobným predmetom ako telefón či kľúče. Do veľkých predných vreciek na zips možno uložiť pas a iné cestovné doklady. Polstrovaná držadlá a ergonomický ramenný popruh zaisťujú pohodlné nosenie. Robustná konštrukcia a ergonomické zipsy zvyšujú komfort a spoľahlivosť. Samostatný popruh umožňuje pohodlné prichytenie k pojazdným puzdrá. Obsah chráni vode odolná tkanina. Vhodné pre do veľkosti Dell notebooky 36cm (14 '').  

  Ochrana: silne polstrovaný ochranný oddiel na notebook, ergonomický ramenný popruh, polstrované držadlá.

  Štýl: moderné a profesionálne, s elegantnými, kovovými zipsami Kompatibilita: Dell notebooky do veľkosti 36cm (14 '')

  Funkčnosť: samostatný oddiel zo sieťoviny, priehradky na vizitky, písacie potreby, kreditné karty a iné predmety. Veľká samostatná časť na zložky a dokumenty. Dve malé horné vrecká umožňujú rýchly prístup k telefónu alebo kľúčom. Veľké predné vrecko na zips na pas a iné cestovné doklady, popruh na prichytenie k pojazdným puzdrá.

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Stredný - 14" až 15,6"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.