Tašky na notebooky

  Dell Professional Business Taška pre notebooky do 16" Zväčšiť

  Dell Professional Taška pre notebooky do 15,6"

  DELL DELL

  460-BBLR

  Nové

  Dell Professional Taška pre notebooky do 15,6"

  Viac detailov

  42,00 €

  s DPH
  35,00 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 4 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 4 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.

  Technické údaje

  • Rozmery výrobku: 41,3 x 40,0 x 11,8cm (16,25'' x 15,75'' x 4,63'')
  • Hmotnosť: 2,40 liber (1,08 kg)
  • Farba: čierna

  Moderný profesionálny strih pre podnikateľov a zamestnancov. Praktický dizajn ponúka dobre polstrovaný ochranný oddiel na notebook, ergonomické prvky k pohodlnému prenášaniu a viacero priehradok a vreciek. Do tých sa dajú uložiť vizitky, písacie potreby, kreditné karty a ďalšie veci. Súčasťou je samostatný oddiel zo sieťoviny. Samostatná a delená časť k usporiadaniu a bezpečnému prenášaniu zložiek a dokumentov. Dvojité horné vrecká umožňujú rýchly prístup k drobným predmetom ako telefón či kľúče. Do veľkých predných vreciek na zips možno uložiť pas a iné cestovné doklady. Polstrované držadlá a ergonomický ramenný popruh zaisťujú pohodlné nosenie. Robustná konštrukcia a ergonomické zipsy zvyšujú komfort a spoľahlivosť. Samostatný popruh umožňuje pohodlné prichytenie k pojazdným kufrom. Obsah chráni vode odolná tkanina. Vhodné pre do veľkosti Dell notebooku 40cm (15,6'').

  Vlastnosti:

  • Ochrana: silno polstrovaný ochranný oddiel na notebook, ergonomický ramenný popruh, polstrované držadlá.
  • Štýl: moderný a profesionálny, s elegantnými kovovými zipsami
  • Kompatibilita: Dell notebooky do veľkosti 40cm (15,6'')
  • Funkčnosť: samostatný oddiel zo sieťoviny, priehradky na vizitky, písacie potreby, kreditní karty a iné predmety. Veľká samostatná časť na zložky a dokumenty. Dve malé horné kapsy umožňujúce rýchly prístup k telefónu alebo kľúčom. Veľká predná kapsa na zips na pas a iné cestovné doklady, popruh na prichytenie k pojazdným kufrom.

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Stredný - 14" až 15,6"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.