DELL púzdro na notebooky do 14,4"
DELL púzdro na notebooky do 14,4"
DELL púzdro na notebooky do 14,4"
DELL púzdro na notebooky do 14,4"
DELL púzdro na notebooky do 14,4"
DELL púzdro na notebooky do 14,4"

DELL púzdro na notebooky do 14,4"

DELL púzdro na notebooky do 14,4"

460-BBHH
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
27,99 €
S DPH
23,33 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
DELL púzdro na notebooky do 14,4"

DELL púzdro na notebooky do 14,4"

DELL púzdro na notebooky do 14,4"

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Dell Slipcase - púzdro na 14" notebooky a ultrabooky

Funkcie a výhody
• Kompatibilita – Navrhnutý pre notebooky a ultrabooky Latitude
• Ochrana – Chráni prenosný počítač pred škrabancami a prachom
• Štýl – Tenký a elegantný, možno ho používať samostatne alebo vložiť do iného puzdra. Vyrobený z vodotesného nylonu, s protišmykovou spodnou časťou na lepšiu stabilitu
• Funkcie – Ideálny pri každodennom prenášaní počítača, zaručuje lepšiu ochranu pri prenášaní počítača v batožine alebo v inom puzdre, uzatváranie na zips je zárukou bezpečnosti a ľahkého prístupu, súčasťou je aj ľahko dostupné vrecko s úložným priestorom na malé príslušenstvo a držiaky na ľahké prenášanie

Prehlad
Štýl a funkčnosť v jednom v útlom a ľahkom obale 14-palcový obal Dell má tenký a elegantný dizajn, ktorý umožňuje vziať ho kamkoľvek so sebou. Vonkajšia časť puzdra je vyrobená z vodotesného nylonu a protišmyková spodná časť zaručuje ešte lepšiu stabilitu. Vďaka priehradke so zipsom s jemným vnútorným lemovaním je váš notebook v bezpečí. Aj napriek svojmu útlemu dizajnu je súčasťou obalu aj ľahko dostupné vrecko so zipsom, ktoré poskytuje ďalší úložný priestor pre malé príslušenstvo. Navrhnutý pre aktívny životný štýl, súčasťou sú uťahovacie držiaky na väčšiu všestrannosť. Navrhnutý pre ultrabooky a notebooky Latitude.

Soucástka výrobce : T78FC
Soucástka Dell : 460-BBHH 

Kompatibilita
Tento produkt je kompatibilný s nasledujúcimi systémami: 
Inspiron 14 (3421)
Inspiron 14 (3442)
Inspiron 14 (5447)
Latitude 3340
Latitude 3440
Latitude E5440
Latitude E5450
Latitude E6440
Latitude E7440
Latitude E7450
a pod.. 14" 


Product Type Notebook carrying case
Colour Black
Dimensions (WxDxH) 35.3 cm x 36.8 cm x 3.8 cm
Weight 394 g
Notebook Compatibility 14"
Features Zippered
Carrying Strap Hand grip

Veľkosť displeja:
14,4"
Žiadne recenzie

Tašky na notebooky Dell sú praktické a pohodlné puzdrá na prenos notebookov. Tieto puzdrá sú navrhnuté tak, aby chránili notebooky pred poškodením a uľahčili ich prenos. Sú k dispozícii v rôznych štýloch, veľkostiach a materiáloch, ako sú kožené, nylonové alebo polyesterové tašky. Niektoré modely poskytujú aj ďalšie funkcie, ako sú vnútorné priestory na ukladanie dokumentov, pera a iných vecí, či vodotesné a odolné proti nárazu. Tašky na notebooky Dell sú vhodné pre profesionálov, študentov alebo pre ľudí, ktorí často cestujú so svojím notebookom.

Výber správnej tašky alebo batohu na notebook Dell závisí od vašich potrieb a životného štýlu. Pre profesionálov, ktorí často cestujú, sú vhodné pevnejšie a odolné tašky s viac priestoru na ukladanie dokumentov a iných vecí. Pre študentov alebo ľudí, ktorí potrebujú prenášať notebook po meste, sú vhodné ľahšie a pohodlnejšie tašky. Cena tašiek na notebooky Dell sa líši v závislosti od ich kvality a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania