Tašky na notebooky

  DELL púzdro Premier pre XPS 15 Zväčšiť

  DELL púzdro Premier pre XPS 15

  DELL DELL

  460-BBVF

  Nové

  DELL púzdro Premier pre XPS 15

  Viac detailov

  36,99 €

  s DPH
  30,83 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Či už ste na ceste na ďalšiu schôdzku, alebo na iný kontinent, s puzdrom Dell Premier bude váš ultrabook XPS 15 alebo Precision 5510 v bezpečí. Púzdro bolo navrhnuté na mieru pre ultrabook Dell XPS 15 a Precision 5510. Súčasťou je široký otvor pre jednoduchú manipuláciu. Vďaka odolným a ľahkým materiálom a bezpečnému magnetickému zapínanie získate istotu, že váš ultrabook XPS 15 alebo Precision 5510 bude na cestách v bezpečí.

  Chráňte svoj ultrabook Dell XPS 15 a Precision 5510 na cestách
  Vložte svoj ultrabook Dell XPS 15 alebo Precision 5510 do puzdra Dell Premier a zaistite si tak, že budú v bezpečí. Odolné a pritom ľahké materiály ochráni váš ultrabook XPS 15 alebo Precision 5510, či už ste na ceste na schôdzku, mierite do kancelárie, alebo sa chystáte kamkoľvek vás zavedie váš mobilný životný štýl.

  Vďaka ľahké preprave budete stále mobilné a produktívne
  Stačí vložiť ultrabook Dell XPS 15 alebo Precision 5510 do obalu a odniesť ho na ďalšiu schôdzku alebo rokovania. Ultrabook XPS aj s obalom môžete vložiť do ďalšieho batožinu a budete pripravení odísť, kamkoľvek vás zavedú vaše pracovné povinnosti.

  Kvalitné a odolné materiály
  Vysoká kvalita, odolné materiály a bezpečné magnetické zapínanie zabezpečí, že svoj ultrabook XPS alebo Precision 5510 budete mať v dobrých rukách. Mäkké vnútorné polstrovanie tiež ochráni zovňajšok notebooku od poškriabaniu. Jednoducho vložte ultrabook XPS alebo Precision 5510 do širokého otvoru obalu Dell Premier (M) a vydajte sa na cestu s vedomím, že je váš ultrabook XPS v bezpečí.

  Súdobý dizajn
  Ľahké a pritom odolné puzdro Dell Premier s tenkými a štruktúrovanými stranami je kompaktný základné príslušenstvo, ktoré vylepšia možnosti vašej mobilnej kancelárie. Zabaľte svoj ultrabook XPS do puzdra Dell Premier a budete nosiť štýlové a súdobej príslušenstvo.

  Kompatibilita
  Puzdro Dell Premier bolo navrhnuté špeciálne pre ultrabook Dell XPS 15 a Precision 5510.

  Obsah balenia
  Puzdro Dell Premier

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Stredný - 14" až 15,6"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.