Tašky na notebooky

  Dell púzdro Premier Sleeve pre Latitude 7370 Zväčšiť

  Dell púzdro Premier Sleeve pre Latitude 7370

  460-BBXI

  Nové

  Dell púzdro Premier Sleeve pre Latitude 7370

  Viac detailov

  49,00 €

  s DPH
  40,83 € bez DPH

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 4 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 4 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.

  Technické údaje

  Či už ste na ceste na ďalšiu schôdzku alebo na iný kontinent, obal Dell Premier Sleeve (S) zabezpečí ochranu modelu Dell Latitude 7370. Navrhnutý špeciálne pre model Dell Latitude 7370 - široký otvor umožňuje ľahkú manipuláciu i ovládanie. Vďaka odolným a ľahkým materiálom a bezpečnému magnetickému zapínanie získate istotu, že váš notebook Dell Latitude 7370 bude na cestách v bezpečí.

  Chráňte svoj notebook Dell Latitude 7370
  Zasunte notebook Latitude 7370 do obalu Dell Premier Sleeve (S) a zaistíte mu bezpečie aj zabezpečenie. Odolné a pritom ľahké materiály ochráni váš notebook Latitude 7370, či už ste na ceste na schôdzku, mierite do kancelárie, alebo sa chystáte kamkoľvek vás zavedie váš mobilný životný štýl.

  Vďaka jednoduchej preprave budete stále mobilné a produktívne
  Stačí vložiť notebook Latitude 7370 do obalu a odniesť ho na ďalšiu schôdzku alebo rokovania. Notebook Latitude 7370 aj s obalom môžete vložiť do ďalšieho batožinu a budete pripravení odísť, kamkoľvek vás zavedú vaše pracovné povinnosti.

  Kvalitné a odolné materiály
  Vysoká kvalita, odolné materiály a bezpečné magnetické zapínanie zabezpečí, že svoj notebook Latitude 7370 budete mať v dobrých rukách. Mäkké vnútorné polstrovanie tiež ochráni zovňajšok notebooku od poškriabaniu. Stačí zasunúť notebook Latitude 7370 do širokého otvoru obalu Dell Premier Sleeve (S) a môžete vyraziť do prírody s istotou, že bude notebook dobre chránený.

  Súdobý dizajn
  Ľahký a pritom odolný obal Dell Premier Sleeve (S) s tenkými a štruktúrovanými stranami je kompaktný základné príslušenstvo, ktoré vylepšia možnosti vašej mobilnej kancelárie. Uložte svoj notebook Dell Latitude 7370 do obalu Dell Premier Sleeve (S) a budete nosiť štýlové a súdobej príslušenstvo.

  Kompatibilita
  Obal Dell Premier Sleeve (S) je vytvorený na mieru notebooku Dell Latitude 7370.

  Obsah balenia
  Obal Dell Premiere Sleeve (S)

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Malý - do 13,4"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.