Dell redukce DisplayPort (M) na DVI-SL (F)
Dell redukce DisplayPort (M) na DVI-SL (F)
Dell redukce DisplayPort (M) na DVI-SL (F)
Dell redukce DisplayPort (M) na DVI-SL (F)

Adaptér Dell DisplayPort (M) na DVI-SL (F)

A-470-ABEO
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
13,78 €
S DPH
11,48 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell DisplayPort (M) na DVI-SL (F)

Adaptér Dell DisplayPort (M) na DVI-SL (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Adaptér Dell DisplayPort na DVI (Single-Link) umožňuje zobrazovať video z prenosného alebo stolového počítača na monitore, projektore alebo HDTV so vstupom DVI (Single-Link). Tento užívateľsky prívetivý adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 920 × 1 200 a poskytuje vysokokvalitné zobrazenie. Vďaka nemu si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vlastnosti a výhody
Adaptér konvertuje signály DisplayPort na DVI (Single-Link)
Adaptér Dell DisplayPort na DVI (Single-Link) umožňuje zobrazovať obsah z akéhokoľvek prenosného alebo stolového počítača s video výstupom DisplayPort (DP) na rôznych zobrazovacích zariadeniach s konektormi DVI (Single-Link), od monitorov až po projektory. Tento užívateľsky prívetivý adaptér spĺňa špecifikácie DisplayPort verzie 1.1a, podporuje maximálne rozlíšenie 1 920 × 1 200 a poskytuje vysokokvalitný vizuálny zážitok.

Videoadaptér poskytuje pripojenie
Tento videoadaptér umožňuje zobrazovať video z prenosného alebo stolového počítača na monitore, projektore alebo HDTV so vstupom DVI (Single-Link). Ak má vaše zariadenie výstup DP, tento kompaktný adaptér zabezpečí plynulý prevod. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo predvádzať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell DisplayPort na DVI (Single-Link) podporuje rozlíšenie obrazu až do 1 920 x 1 200 a je ideálny na vylepšené prezentácie a skvelú grafiku.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Tento adaptér typu plug-and-play s rozmermi 8 × 1,7 × 0,5 palca (d × š × v) sa ľahko používa a je vždy po ruke na okamžité prezentácie pre klientov a filmové večery s priateľmi. Adaptér má na jednej strane konektor DisplayPort a na druhej strane 24-vodičový digitálny konektor DVI v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním DVI.

Adaptér je kompatibilný s rozhraním DisplayPort
Adaptér je v súlade sošpecifikáciou DisplayPort verzie 1.1a a poskytuje skutočnú kvalitu úpravy a zobrazenia videa DisplayPort. Špecifikácia DisplayPort 1.1a umožňuje dlhšiu vzdialenosť medzi zdrojom videa a zobrazovacím zariadením bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu.
Farba
Černá
Čierna
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
DisplayPort (M)
1
DVI-D (F)
1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania