Dell redukce DisplayPort (M) na HDMI 2.0 4K (F)

Adaptér Dell DisplayPort (M) na HDMI 2.0 4K (F)

A-492-BBXU
Na sklade
28,22 €
S DPH
23,52 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 
Prehľad
Pripojte počítač s rozhraním DisplayPort k monitorom s vysokým rozlíšením pomocou adaptéra Dell™ DisplayPort na HDMI 2.0 (4K). Tento adaptér poskytuje plynulé rozlíšenie 4K pri frekvencii 60 Hz na jednoduché pripojenie medzi počítačom s rozhraním DisplayPort a monitormi, projektormi alebo televízormi s vysokým rozlíšením HDMI. Vďaka pohodlnej technológii plug and play môžete ihneď začať pracovať bez inštalácie ovládačov.

Pripojenie k monitorom s rozlíšením až 4K
Pomocou adaptéra Dell DisplayPort na HDMI 2.0 (4K) môžete pripojiť konektor DisplayPort počítača k monitorom s rozlíšením 4K so vstupom HDMI bez zníženia kvality obrazu. Vychutnajte si bezproblémové pripojenie medzi počítačmi s konektormi DisplayPort a monitormi, projektormi a HDTV s rôznymi verziami HDMI (verzie 1.2, 1.4 a 2.0).

Nekompromisný obraz na veľkej obrazovke s podporou rozlíšenia Ultra HD (4K)
Adaptér podporuje rozlíšenie až Ultra HD (4K) pri frekvencii 60 Hz, takže si môžete vychutnať neuveriteľne čistý obraz pri sledovaní obľúbených videí v rozlíšení 4K, hraní hier a prezentáciách na veľkej obrazovke.

Jednoduché prenášanie vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu
Adaptér si vezmite so sebou, kamkoľvek vás práca zavedie. Je ľahko prenosný vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu. Jednoducho ho uložte do tašky a vyrazte na ďalšie miesto určenia.

Začnite ihneď s podporou plug and play
Vďaka veľmi pohodlnému pripojeniu plug and play nemusíte tráviť veľa času nastavovaním obrazu. Jednoducho zapojte adaptér medzi konektor DisplayPort počítača a vstup HDMI na monitore, projektore alebo televízore s vysokým rozlíšením a môžete začať.

Kompatibilita
Kompatibilný s platformami Dell a spätne kompatibilný s monitormi, projektormi a televízormi s vysokým rozlíšením so všetkými staršími verziami HDMI

Obsah balenia
Adaptér Dell DisplayPort na HDMI 2.0 (4K)
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania