Dell redukce DisplayPort (M) na VGA (F)
Dell redukce DisplayPort (M) na VGA (F)
Dell redukce DisplayPort (M) na VGA (F)
Dell redukce DisplayPort (M) na VGA (F)

Redukcia Dell DisplayPort (M) na VGA (F)

A-470-ABEL
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
28,56 €
S DPH
23,80 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Redukcia Dell DisplayPort (M) na VGA (F)

Redukcia Dell DisplayPort (M) na VGA (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
* Adaptér DisplayPort na VGA od spoločnosti Dell umožňuje zobrazovať video z prenosného alebo stolového počítača na monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Tento užívateľsky prívetivý adaptér podporuje maximálne rozlíšenie obrazu 1 920 × 1 200 a poskytuje vysokokvalitné zobrazenie. Vďaka nemu si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, premeniť stolový počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Funkcie a výhody
* Adaptér prevádza signály DisplayPort na VGA
* Univerzálny adaptér Dell DisplayPort na VGA umožňuje zobrazovať obsah z akéhokoľvek prenosného alebo stolového počítača s video výstupom DisplayPort (DP) na rôznych zobrazovacích zariadeniach s konektorom VGA, od monitorov až po projektory. Tento užívateľsky prívetivý adaptér spĺňa špecifikácie DisplayPort verzie 1.1a, podporuje maximálne rozlíšenie 1 920 × 1 200 a poskytuje vysokokvalitný vizuálny zážitok.

Videoadaptér poskytuje pripojenie
* Tento videoadaptér umožňuje zobrazovať video z prenosného alebo stolového počítača na monitore, projektore alebo HDTV so vstupom VGA. Ak má vaše zariadenie výstup DP, tento kompaktný adaptér zabezpečí plynulý prevod. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo predvádzať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz
* Adaptér Dell DisplayPort na VGA podporuje rozlíšenie obrazu až do 1 920 x 1 200 a je ideálny na vylepšené prezentácie a skvelú grafiku.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
* Tento adaptér typu plug-and-play s rozmermi 7 × 0,5 palca (d × v) sa ľahko používa a je vždy po ruke na okamžité prezentácie pre klientov a filmové večery s priateľmi. Adaptér je vybavený konektorom DisplayPort na jednej strane a 15-žilovým digitálnym konektorom VGA HDI5 na druhej strane, v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s VGA.

Adaptér je kompatibilný s rozhraním DisplayPort
* Adaptér spĺňa špecifikáciu DisplayPort verzie 1.1a a poskytuje skutočnú kvalitu úpravy a zobrazenia videa DisplayPort. Špecifikácia DisplayPort 1.1a umožňuje dlhšiu vzdialenosť medzi zdrojom videa a zobrazovacím zariadením bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu.
Farba
Černá
Čierna
VGA/D-SUB (F)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
DisplayPort (M)
1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania