Dell redukce HDMI (M) na DVI-D (F)
Dell redukce HDMI (M) na DVI-D (F)
Dell redukce HDMI (M) na DVI-D (F)
Dell redukce HDMI (M) na DVI-D (F)
Dell redukce HDMI (M) na DVI-D (F)
Dell redukce HDMI (M) na DVI-D (F)

Adaptér Dell HDMI (M) na DVI-D (F)

A-492-11681
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
12,46 €
S DPH
10,38 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Adaptér HDMI na DVI od spoločnosti Dell vám umožňuje prehrávať video z akéhokoľvek stolného počítača alebo notebooku s video výstupom HDMI na rôznych displejoch kompatibilných s DVI-D. Podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 920 × 1 200 pixelov. Tento všestranný adaptér poskytuje vysokokvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazenie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať video zo stolného počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom DVI-D. Ak má vaše zariadenie výstup HDMI, tento kompaktný adaptér zabezpečí plynulý prevod. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell HDMI na DVI podporuje rozlíšenie až do 1 920 × 1 200 pixelov pre ostrý a živý obraz.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Tento 1,75 × 0,75-palcový (š × v) adaptér typu plug-and-play je dostatočne malý na to, aby ste ho mali po ruke na rýchle prezentácie pre klientov a filmové večery s priateľmi. Adaptér má na jednej strane 19-žilový konektor HDMI a na druhej strane 24-žilový digitálny konektor DVI v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s DVI-D.

Obsah balenia
* Adaptér Dell HDMI na DVI
Farba
Černá
Čierna
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
DVI-D (F)
1
Verzia dátového rozhrania
HDMI 1.4
Štandard HDMI A (M)
1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania