Dell redukce Mini DisplayPort (M) na DisplayPort (F)

Redukcia Dell Mini DisplayPort (M) na DisplayPort (F)

A-470-13627
Na sklade
8,03 €
S DPH
6,69 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Redukcia Dell Mini DisplayPort (M) na DisplayPort (F)

Redukcia Dell Mini DisplayPort (M) na DisplayPort (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Prehľad
Adaptér je v súlade so špecifikáciou DisplayPort verzie 1.1a a poskytuje skutočnú kvalitu úpravy a zobrazenia videa DisplayPort. Špecifikácia DisplayPort 1.1a umožňuje dlhšiu vzdialenosť medzi zdrojom videa a zobrazovacím zariadením bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu.

Funkcie a výhody
Adaptér prevádza signály z konektora Mini DisplayPort na DisplayPort
Adaptér Dell Mini DisplayPort na DisplayPort umožňuje prehrávať video z akéhokoľvek stolného alebo prenosného počítača s video výstupom Mini DisplayPort na rôznych displejoch s konektorom DisplayPort. Spĺňa špecifikácie DisplayPort verzie 1.1a a podporuje maximálne rozlíšenie obrazu 2 058 × 1 600 pixelov. Tento všestranný adaptér poskytuje vysokokvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať obraz z počítača alebo prenosného počítača a na akomkoľvek monitore, projektore alebo HDTV so vstupom DisplayPort. Ak má vaše zariadenie výstup DisplayPort, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čisté video
. Adaptér Dell Mini DisplayPort na DisplayPort podporuje rozlíšenie až do 2 058 x 1 600 pixelov pre ostrý a živý obraz.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Tento 8 × 1 × 0,5-palcový (D × Š × V) plug-and-play adaptér je dostatočne malý na to, aby ste ho mohli mať po ruke na improvizované prezentácie pre klientov alebo filmové večery s priateľmi. Adaptér je vybavený 20-žilovým konektorom Mini DisplayPort na jednej strane a konektorom DisplayPort na druhej strane v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním DisplayPort.
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania