Dell redukce Mini DisplayPort (M) na DVI (F)

Redukcia Dell Mini DisplayPort (M) na DVI (F)

A-470-13628
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
22,10 €
S DPH
18,42 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Redukcia Dell Mini DisplayPort (M) na DVI (F)

Redukcia Dell Mini DisplayPort (M) na DVI (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Adaptér je v súlade so špecifikáciou DisplayPort verzie 1.1a a poskytuje skutočnú kvalitu úpravy a zobrazenia videa DisplayPort. Špecifikácia DisplayPort 1.1a umožňuje dlhšiu vzdialenosť medzi zdrojom videa a zobrazovacím zariadením bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu.

Funkcie a výhody
Adaptér prevádza signály z konektora Mini DisplayPort na konektor DVI
Adaptér Dell Mini DisplayPort na DVI (jednoduchý) umožňuje prehrávať video z akéhokoľvek stolného alebo prenosného počítača s video výstupom Mini DisplayPort na rôznych displejoch s konektorom DVI-D. Spĺňa špecifikácie DisplayPort verzie 1.1a a podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 920 × 1 200 pixelov. Tento všestranný adaptér poskytuje vysokokvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať obraz z počítača alebo prenosného počítača a na ľubovoľnom monitore, projektore alebo HDTV so vstupom DVI-D. Ak má vaše zariadenie výstup DisplayPort, tento kompaktný adaptér zabezpečí plynulý prevod. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell Mini DisplayPort na DVI (jednoduchý) podporuje rozlíšenie až do 1 920 × 1 200 pixelov pre ostrý a živý obraz.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
. Tento adaptér typu plug-and-play má rozmery 8 × 2 × 1 palec (D × Š × V) a je dostatočne malý na to, aby ste ho mali po ruke na improvizované prezentácie pre klientov a filmové večery s priateľmi. Adaptér je vybavený 20-žilovým konektorom Mini DisplayPort na jednej strane a 24-žilovým digitálnym konektorom DVI na druhej strane v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s DVI-D.
Farba
Černá
Čierna
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
DisplayPort Mini (M)
1
DVI-D (F)
1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania