Dell redukce USB-C (M) na DisplayPort (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na DisplayPort (F)

A-470-ACFC
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
43,82 €
S DPH
36,52 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell USB-C (M) na DisplayPort (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na DisplayPort (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Prehľad
Využite najnovšiu technológiu zobrazovania s adaptérom Dell USB-C na DisplayPort. Pripojte svoj notebook alebo tablet cez rozhranie USB typu C k displeju s vysokým rozlíšením pomocou kompaktného a ľahkého adaptéra Dell. Vychutnajte si dokonale čistý a ostrý obraz na displeji s rozlíšením až Ultra HD (4K) pri 60 Hz. Tento kompaktný a ľahký adaptér sa ľahko prenáša a vďaka podpore plug and play môžete ihneď začať pracovať.

Pripojte displeje s vysokým rozlíšením
Pomocou adaptéra Dell USB-C na DisplayPort ľahko pripojte notebook alebo tablet s portom USB typu C k rôznym displejom s vysokým rozlíšením a projektorom vybaveným vstupom DisplayPort.

Vychutnajte si ostrý a jasný obraz s podporou Ultra HD (4K)
Adaptér je ideálny na videá, animácie, hry a prezentácie, podporuje rozlíšenie až Ultra HD (4K) pri 60 Hz pre vysokokvalitný a jasný obraz.

Jednoduché prenášanie vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu
Adaptér môžete nosiť so sebou na každom kroku. Vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu sa ľahko prenáša. Stačí ho vložiť do tašky a vyraziť na ďalšie stretnutie alebo rokovanie.

Začnite ihneď s podporou plug and play
Vďaka pohodlnej podpore plug and play nemusíte tráviť veľa času nastavovaním obrazu. Jednoducho zapojte adaptér medzi port USB-C notebooku a vstup DisplayPort na displeji alebo projektore a môžete začať.

Kompatibilita
Windows 7/8.1/10

Obsah balenia
Adaptér Dell - USB-C na DisplayPort
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania