Dell redukce USB-C (M) na Ethernet (spouštění PXE)
Dell redukce USB-C (M) na Ethernet (spouštění PXE)
Dell redukce USB-C (M) na Ethernet (spouštění PXE)
Dell redukce USB-C (M) na Ethernet (spouštění PXE)

Adaptér Dell USB-C (M) na Ethernet (zavádzanie PXE)

A-470-ABND
Na sklade
26,10 €
S DPH
21,75 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell USB-C (M) na Ethernet (zavádzanie PXE)

Adaptér Dell USB-C (M) na Ethernet (zavádzanie PXE)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Adaptér Dell USB-C na ethernet (zavádzanie PXE) umožňuje rozšíriť počítač alebo notebook o ethernetový port pomocou existujúceho portu USB-C. Adaptér Dell - USB-C na Ethernet podporuje prenosové rýchlosti až do gigabitového Ethernetu, čo umožňuje rýchlejšie streamovanie webového obsahu. A obsahuje zabudovaný ovládač na jednoduchú inštaláciu.

Adaptér prevádza USB-C na Ethernet
Adaptér Dell USB-C na Ethernet umožňuje pridať k počítaču ethernetový port prostredníctvom existujúceho portu USB-C na rýchlejšie streamovanie a vytváranie sietí. Adaptér je praktickým doplnkom pre používateľov, ktorí chcú rozšíriť alebo pridať sieť. Umožňuje vytvoriť nové pripojenie alebo sa pripojiť k inej sieti bez potreby smerovača alebo prepínača.

Ethernetový adaptér umožňuje pripojenie
Tento jednoduchý, inovatívny ethernetový adaptér od spoločnosti Dell umožňuje rozšíriť šírku pásma vášho zariadenia vytvorením nového pripojenia k internetu. Ak má vaše zariadenie port USB-C, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémový prenos. A čo je najlepšie, nevyžaduje si výmenu ani pridanie novej sieťovej karty. Môžete ho použiť na pripojenie k inej sieti, pripojenie k iným počítačom a rýchlejšie sledovanie videa a iného streamovaného obsahu.

Zabezpečuje rýchle streamovanie a sťahovanie
Adaptér Dell USB-C na Ethernet podporuje až gigabitovú rýchlosť siete Ethernet, čo umožňuje rýchlejšie streamovanie webového obsahu, či už ide o správy alebo živé športové prenosy, alebo streamovanie rozhlasových a zábavných stránok s obľúbenými televíznymi programami a filmami.

Obsahuje vstavaný ovládač na jednoduchú inštaláciu
Adaptér Dell USB-C na Ethernet obsahuje vstavaný ovládač na jednoduchú inštaláciu, čím odpadá potreba inštalovať ovládače z disku CD alebo sťahovať z iného zdroja. Adaptér šetrí čas tým, že vás pri prvom pripojení automaticky vyzve na inštaláciu ovládača.

Kompaktné rozmery uľahčujú prenášanie
Tento malý, ľahký adaptér sa ľahko používa a je vždy po ruke. Adaptér je vybavený rozhraním USB-C na jednej strane a rozhraním RJ-45 na druhej strane.
Farba
Černá
Čierna
RJ-45 (F)
1
USB typu C (M)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania